Son Yaz Dizisi Naz'ın Annesi Emel Kim
Son Yaz Dizisi Naz'ın Annesi Emel Kim

Son Yaz Dizisi Naz’ın Annesi Emel Kim

Son Yaz Dizisi Emel Yaman şahsiyetini canlandıran Sezer Koç ve canlandırdığı şahsiyet hakkında ayrıntılar haberin devamında….
Son Yaz Dizisi Naz'ın Annesi Emel Kim
Fox ekranlarında yayınlanan Son Yaz dizisi oyuncu kadrosunun zenginliği ve konusu ile dikkatlerden kaçmayan diziler arasında yer aldı. Dizi Oyuncu Kadrosu arasında yer alan Sezer Koç dizide emel kişiliği ile yer alıyor. 

Son Yaz Emel Kim?

Son Yaz dizisinde Naz’ın annesi Emel aynı zamanda dizide rol alan Canan şahsiyetinin ablasıdır. Çeşme ilçesinde ufak bir restorandı vardır.  Metin ile konutlu olan Emel hoş yemek yapmaktadır. Kocasının aksine otoriter ve hakim birisidir. Evin reisi odur. Oldukça hoş ve renkli elbiseler giymeyi seven birisidir. 

Son Yaz Dizisi Emel Reel İsmi 

Son Yaz Dizisi Emel şahsiyetini canlandıran Sezer Koç 16 Kasım 1981 tarihinde dünyaya gelmiştir. Oyunculuk üzerine eğitimlerini Yüksekokul 35Buçuk  Oyunculuk Mektebi ve Craft Atölye ’de bitirmiştir. 
Son Yaz TV Dizisi 2020
Kafa Hekimi Zinnur, TV Dizisi 2020
Nefes Nefese Mihriman, 2018
Familya Hava Boz, Yaşar’ın büyük kızı, 2016 

Son Yaz Dizisi Emel Giysi ve Elbiseleri 

Son Yaz Dizisinde Emel şahsiyetinin giydiği giysi ve elbiseler ile taktığı aksesuarlar ve takılar oldukça merak edilmektedir. Son Yaz Dizisi Emel’in dizide giydiği elbiseler marka model ve maliyet balakaları hakkında merak ettiklerinizi yorum alanından yazabilirsiniz. 

Bir cevap yazın