Son Yaz Dizisi İzleyici Yorumları
Son Yaz Dizisi İzleyici Yorumları

Son Yaz Dizisi İzleyici Yorumları

Son Yaz Dizisi ilk bölümü ile Fox tv ekranlarında başladı. Son Yaz Dizisi İzleyici Yorumları ve Analizleri ile Son Yaz Dizisinin Beğenilip Beğenilmediği ve ilk bölüm özeti yazımızın devamında…

Son Yaz Dizisi İzlendi mi? Tutuldu mu? 

Son Yaz Dizisi ilk bölümde dizinin ana karakterlerinden birisi olan Cumhuriyet savcısı Selim Kara’nın ceza evinde 8 yıl önce yakaladığı ve hapse gönderdiği organize lideri Selçuk Taşkın ile görüşmesiyle başladı. 
Bu görüşmede Selçuk Taşkın savcı Selim’e muhbirlik yapacağını ve her şeyi anlatacağını ancak bunun için bir şartı olduğunu söyler. Selçuk sürekli başını derde soktuğu için Savcıdan oğlu Akgün’ü koruyup kollamasını ister. İtirafçı olması durumunda oğlunun zor durumda kalacağını da düşünmektedir. 
Selçuk’un oğlu Akgün bu görüşmenin olduğu sıralarda organize işlerin başındaki Sancaktar soyadlı ailenin oğlu Soner ile birlikte hareket etmektedir. Soner ve Akgün arasından çıkan tartışmada Akgün Soner’in elini yaralar. Bu olay sonrasında babası ona savcının sözünden çıkmamasını ister. 
İki polis polis ile birlikte bir otelde kalan Akgün’ü bir kaç poli almak üzere iken savcı Selim onu oradan alır. Savcı Selim bir yandan işi ile uğraşır iken diğer yandan da İzmir ilinde yaşayan karısı Canan ile boşanma arifesindedir. Savcı Selim karısıyla konuşmak ve oğlu Altay’ın doğum gününe yetişmek için yanında Akgün’ü alarak  İzmir Çeşme’ye gider. 
Nihayet savcı ve Akgün Çeşme’de doğum gününe yetişir. Savcı  Akgün’e  arabada beklemesini söyler. Akgün ise arabada onu beklemekten sıkılıp eve girer. Burada olay çıkarır ve Selim’in kızı Yağmur’un erkek arkadaşı Kaan’la tartışır. 
Savcı Selim bu olaylar sonrasında Akgün’e her şeyi anlatır.  Akgün ise  babasının ispiyoncu  olmasına dayanamaz, onu reddeder. Ertesi gün Savcı  Selim; karısıyla boşanma konuşması yaparken İstanbul’daki beraber çalıştığı babasının adamı Ahmet abisini arayıp babasını reddettiğini, gambazcılık işiyle alakası olmadığını, birinin emrine gireceğini söyler. 
İstanbul’a gitmek için araba çalmaya çalışırken Yağmur’un arabasını alır. Kız inatla araçtan inmeyince ikisi yola çıkar. Kızı babasını arayınca adam da yola çıkar. Buluşma yerinde Yağmur arabayı alıp uzaklaşır. Ahmet abisi Akgün’ü satıp yerini Soner Sancaktar’ı yanında getirmiştir. Onlar Akgün’ü dövmeye girişirken çıkagelen Yağmur onu kurtarır. Araba kullanmayı tam beceremese de araçla peşine düştüklerinde polis çevirmesine sığınıp kurtulurlar.
Son Yaz Dizisi İzleyici Yorumları

Son Yaz Dizisi  Yorumları 

Selim; Akgün ve Yağmur’u gelip alır. Canan kız için meraklansa da olanları anlatmazlar. Ertesi gün konuşmaya gelen Selim; ailesine yıllık izne çıktığını misafiri olduğu için yan evi tuttuğunu; Akgün ile orada kalacağını söyler. Eşini sevdiği için ondan boşanmak istemeyen Selim ve gidecek başka yeri olmayan Akgün; yan eve yerleşir.
Son Yaz Dizisi İzleyici olarak yorumlarınızı ve görüşlerinizi yorum alanından yapabilirsiniz. Son Yaz Dizisi Oyuncu Kadrosuna ulaşmak için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.  

Bir cevap yazın