Sol Yanım Dizisi Haydar Kim? Gerçek ismi
Sol Yanım Dizisi Haydar Kim? Gerçek ismi

Sol Yanım Dizisi Haydar Kim? Gerçek ismi

Sol Yanım Dizisi Haydar Kim? Reel İsmi Kariyeri, yaşı, boyu, kilosu hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz.
Sol Yanım Dizisi Haydar Kim? Gerçek ismi

Sol Yanım Haydar Reel İsmi 

Sol Yanım Haydar kişiliğini canlandıran oyuncunun reel ismi Haydar Köyel İstanbul şehrinde 1 Ocak 1975 tarihinde dünyaya gelmiştir. Lise eğitimini  Kabataş Erkek Lisesinde bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesini bitirmiştir. Oyunculuk eğitimlerini  City Literary Institute Performans Sanatları Bvefatı ’nde bitirmiştir. 
Haydar Köyel eğitimleri sonrasında bir çok tiyatro oyununda sahne almıştır. Sahne aldığı bazı oyunlarda hem oyunculuk hem de tercümanlık yapmıştır. Oyuncunun rol aldığı bazı tiyatro oyunları şunlardır. 
Balat Monologlar Müzesi
Vibratör Oyunu 
Kabileler 
Aynur Hanım’ın Bebeği 
Sol Yanım Haydar Rol Aldığı Film ve Diziler:
Şimdilerde Sol Yanım Dizisinde rol alan Haydar Köyel 2017 senesinde Buğday adlı sinema filminde Faruk kişiliği ile yer almıştır. Aynı sene tarihi dizi Payitaht dizisinde oynamıştır. Sevdanın Bahçesi adlı dizide Nuri rolü ile kısa zaman ekranlarda olan Haydar Köyel Adsızlar dizisinde oynamıştır. Kuzgun, Bozkır ve Ulusa oyuncunun rol aldığı öteki dizilerdir. Son olarak Edho dizisinde Cevat rolünü canlandıran oyuncuya yeni dizisi Sol Yanım’da başarılar diliyoruz. 
Sol Yanım Dizi Film 2020
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Cevat Kepeli, Dizi Film 2020
Ulusa Ruhi, Dizi Film 2019
Bozkır Sebahattin, Dizi Film 2018-2019
Kuzgun Ayhan, Dizi Film 2017
Adsızlar Dizi Film 2017
Sevda’nın Bahçesi Nuri, Dizi Film 2017
Payitaht Abdülhamid  Dizi Film 2017
Buğday Faruk, Sinema Film 2017
Sol Yanım Dizisi Haydar
Sol Yanım Dizisi Haydar kişiliği hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Sol Yanım Dizisi Barbar kişiliği hakkında ayrıntılar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın