Sol Yanım Dizisi Burak Kim? Gerçek ismi
Sol Yanım Dizisi Burak Kim? Gerçek ismi

Sol Yanım Dizisi Burak Kim? Gerçek ismi

Sol Yanım Dizisi Burak şahsiyetini canlandıran oyuncunun reel ismi kariyeri yaşı boyu sevgilisi ve değişik ayrıntılara haberimizin devamından ulaşabilirsiniz. Sol Yanım Haydar hakkında ayrıntılar için burayı tıklayınız. 
Sol Yanım Dizisi Burak Kim? Gerçek ismi

Sol Yanım Burak Kim? Reel İsmi Nedir? 

Sol Yanım Dizisi Burak rolünü canlandıran oyuncunun reel ismi Emre Bey İstanbul şehrinde 9 Mayıs 1997 senesinde dünyaya gelmiştir. Bopa Burcu olan oyuncu  1.78. metre boyunda ve 70 kilo ağırlığındadır. Oyunculuk eğitimlerini Devrim Yalçından Craft Oyunculuk Atölyesi’nde almıştır. 
Şimdilerde Sol Yanım Burak şahsiyetini canlandıran Emre Bey 2015 senesinde ilk olarak Aşk Zamanı adlı dizide rol almıştır. Aşk Zamanı adlı dizide Can şahsiyetine hayat vermiştir. 
Sol Yanım Burak
Bu diziden 2 sene sonra 2017 senesinde İsmi Efsane adlı dizide rol almış ve Kıvanç şahsiyetini canlandırmıştır. 2018 senesinde Elimi Bırakma adlı günlük diziye dahil olan oyuncu bu dizide Arda şahsiyetini oynamıştır. 
Emre Bey ’in rol aldığı diziler ve filmler:
Sol Yanım 
Elimi Bırakma 
İsmi Efsane 
Aşk Zamanı
Sol Yanım Dizisi Burak şahsiyetini canlandıran Emre Bey hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Sol Yanım Dizisi Barbar rolünü canlandıran oyuncu hakkında ayrıntılar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Sol Yanım Dizisi Burak Kim

Bir cevap yazın