Sol Yanım Dizisi Barbar Kim? Gerçek ismi
Sol Yanım Dizisi Barbar Kim? Gerçek ismi

Sol Yanım Dizisi Barbar Kim? Gerçek ismi

Sol Yanım Barbar Kim? Hakikat İsmi Kariyeri, Yaşı, Boyu, Kilosu, Oynadığı Diziler Hakkında Ayrıntılara Haberin devamından ulaşabilirsiniz. 
Sol Yanım Dizisi Barbar Kim? Gerçek ismi
Sol Yanım Dizisi Barbar kişiliğine hayat veren oyuncunun hakikat ismi Emre Dinler’dir. Star ekranlarında yakın bir zamanda başlaması bilave edilen Sol Yanım Dizisi Emre Dinler Barbar rolü ile ekranlara gelecek olan ad oldu. Tahir şahsiyeti ile Söz dizisinde rol alan başarılı oyuncu Emre Dinler Sol Yanım Barbar şahsiyetini canlandıracaktır.  
Şahsiyet olarak net bir balaka yer almasa da lakabından da anlaşılacağı üzere riskli ve acıması olmayan birisi olacaktır Barbar şahsiyeti. Dizide bir de köpeği olabilir. 
Sol Yanım Dizisi Barbar

Sol Yanım Barbar Hakikat İsmi Nedir?

Sol Yanım Dizisi Barbar rolü ile ekranlara gelen Emre Dinler Aslen Hatay Şehri, Kırıkhan İlçesindendir. Şimdilerde 20 li yaşlarda olan oyuncu yakışıklılığı ve uzun boyu ile dikkat toplamaktadır. 2013 senesinde tertip edilen de Miss & Mr Model of Turkey müsabakasında 3. olmuştur. 
Emre Dinler oyunculuk eğitimleri sonrasında ilk olarak beğenilen askeri dizi Söz dizisi kadrosunda yer almıştır. Söz dizisinde canlandırdığı Tahir şahsiyeti ile ekrana gelen oyuncu 2018 senesinde Gülperi Dizisinde rol almıştır. 
Emre Dinler  1.90 cm boyu ile uzun breyli Oyuncu Kadrosumız arasında yer almaktadır. , Buğday derili oyuncu yeşil gözlüdür. ph7entertainment ajans oyuncusudur. dinleremre kullanıcı adı ile instegram hesabı vardır. 
 
Sol Yanım Dizisi Barbar şahsiyetini canlandıran Emre Dinler hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. 
Sol Yanım Barbar Kim

Bir cevap yazın