Şişme Oyun Parkı ve Oyun Kafe Açarak Para Kazanma
Şişme Oyun Parkı ve Oyun Kafe Açarak Para Kazanma

Şişme Oyun Parkı ve Oyun Kafe Açarak Para Kazanma

Şişme Oyun Parkı ve Oyun Kafe Açarak Para KazanmaŞişme Reyin Parkı ve Reyin Kafe Açarak Para Kazanma 

Şişme Reyin Parkı ve Reyin Kafe Açarak Para Kazanma mevzularında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Şişme Reyin Parkı Açarak Para Kazanma 

Yeni bir teşebbüste bulunmak isteyenlerin istikametlerini çevirebilecek oldukları alanlardan bkocaman da şişme reyin parkı olacaktır. Kendinize ait sarih reyin alnınız varsa kapalı reyin alanlarına alaka duyabilirsiniz, sarih reyin alanlarında reyin aletlerine makûs davranan bireyler çıkabilecektir ya da makûs hava şartlarından dolayı eşyalarınızın aşınma süresi bir hayli kısa olacaktır.  Ya da kendinizin kapalı reyin alanınız varsa, şişme reyin tertibatlarına karış alakanız olabilir. 
Reyin alanları özellikle çocuklar ve aileleri tarafından sıklıkla ziyaret edilen alanlardandır. Özellikle şişme reyin alanlarında çocukların toplu biçimde zaman geçirmesi, kendilerini yaralayabilecek oldukları sert ya da sivri köşeli alanların bu parklarda bulunmaması gibi özellikler ailelerin de güzeline gitmektedir. Aynı zamanda, şişme reyin parkında oynayan çocuklar jetonla çalışan oyuncaklarda geçirdikleri müddetten daha fazla kalma hakkına ve eğlenme kaderine sahiptirler. 
Bu gibi sebeplerle şişme reyin alanları, aileler ve çocuklar tarafından beğenilerek ziyaret edilmektedir. Bir kafe firmacısı ya da elektronik reyin konsollarının bulunduğu bir firmayı çalıştırıyor olabilirsiniz, müsait alanınızın olması halinde firmanıza yerleştirecek olduğunuz şişme reyin parkı ile ailelerin bir taraftan koyu muhabbetlerine bakmalarına bir taraftan da çocuklarını teselli etmelerine dayanakçı olabilirsiniz. 

Franchise Alarak Çalışmak 

Kapalı şişme reyin alanları, birçok yerde franchise alarak tanıdık adlar altında çalışmalarını sürdürmektedirler. Daha evvel hizmet almış ve aldığı hizmetten memnun kalmış olan bireyler de çocuklarını bilindik oldukları markaların reyin alanlarına götürmeyi ve burada müddet geçirmeyi seçim edecektir. 
Franchise usulüne göre çalışmalarınıza başlayacaksanız, ad kullanma hakkını alacak olduğunuz markanın ne kadar emin ve insanlar tarafından ne kadar hoşlanılır olduğunu düşünmeniz gerekecektir. Bir yerden sonra, şirketinizin levhasında frenchise aldığınız marka da yer alacak ve insanlar bu markaya bakarak firmanıza gelecekler. 
Almayı düşündüğünüz frenchise reklamlarda; televizyonda ya da internette daha evvelinden karşılaşmış olduğunuz bir marka mı ya da daha evvelinden, bu markanın reyin parklarından rastgele biltihapta bulundunuz ve mekanı araştırdınız mı? bu gibi suallere verecek olduğunuz yanıtlar marka tercihi mevzusunda büyük ehemmiyet taşımaktadır. 
Tüm bunların yanı gizeme, kendi markanızı oluşturma fikrine de sahip olabilirsiniz. Bulunduğunuz bölgede yeteri kadar etrafınız ve tanıdıklarınız olabilir ve insanlar tarafından daha evvelinde reelleştirdiğiniz işlerde beğenilen ve taktir edilen birisi olabilirsiniz. Bu gidişatta, kendi markanızı ve standartlarınızı oluşturarak kendi kullanacak olduğunuz ad ile reyin parkınızı oluşturabilirsiniz. 
Unutmayın, bayilik almaya karar verdiğiniz zaman sizin uymak gidişatında kalacağınız başka kaideler, merkez tarafından belirlenen standartlar olacaktır. Kendi markanızı oluşturmak, kendi kaidelerinizi ve standartlarınızı kullanmanız ve oluşturmanız anlamına gelecektir. Mekanınızın dekorundan kullanacak olduğunuz reyin parkının büyüklüğüne kadar birçok alanda bu kaideler geçerli olmaktadır. 

Reyin Parkını Nereye Kuracaksınız? 

Konumun reyin değiştirici tesirini belki biliyor olabilirsiniz. Özellikle de reyin parkınızı kalemtıraş olduğunuz yerin insanların rahatlıkla ulaşabilecek olması son derece ehemmiyetlidir. Merkezilikten çok uzak fakat geniş, yüksek tavanlara sahip bir mekanı kirası düşük diye yakalayacak olabilirsiniz fakat firmanıza çok az rakamda alıcı geldiği sürece rastgele bir hasılat sağlayamayacak olduğunuzdan emin olabilirsiniz. 
Firmanızı kuracak olduğunuz konumun ideal bir yer olup olmadığına bakmak için kısa bir araştırma yapmak yeterli olacaktır. Araştırmadan maksat öyle doğum kayıtlarına filan ulaşmanı değil, boş zamanlarınızda firmayı kuracak olduğunuz etraflarda bir gezintiye çımanız, çocuğu olan ailelerin rakamını göz kararı olarak bilmeniz yeterli olacaktır. Özellikle hafta sonları ya da resmi tatillerde çalışan ebeveynler çocukları ve aileleri ile birlikte zaman geçirmek isteyecekler ve dışarıda iyi zaman geçirebilecekleri mekanlara gideceklerdir. 

Belirli Bir Yaş Grubuna Odaklanın 

Firmanızda uğraşmanız gereken iş yükünü eksiltmek ve daha sıhhatli hizmet sunabilmek ismine reyin parkınızdan faydalanabilecek olan çocuklara bir yaş hududu koymanız sizin ve oyuncaklarla oynamakta olan çocuklar için en iyisi olacaktır. Yaş hududu koymanın en iyi alternatif olduğuna sebep olarak da ufak çocuklarla zıplamakta ve oynamakta olan büyük çocukların kazara ufakların üzerine düşmesi ya da benzeri fiziksel temaslarda sakatlanmalara rastlanabilmektedir. 
Hedef kitlesi olarak ilköğretimde bulunan çocuklara odaklanabilirsiniz. Miniklere eşlik eden gençlerin ya da erişkinlerin olması, sizin üzerinizdeki mesullüğü biraz olsun eksiltecektir. Ufak çocuklar, firmanıza tanıdıkları bir korumak ile gelecekleri için içiniz rahat olabilir. 
Her yaştan çocuğa hizmet vermek ve sonunda sakatlanmalar ve asaplı aileler ile karşılaşmak yerine belirli yaş gruplarına uygun reyin alanları oluşturmanız daha iyi olacaktır. Ayrı ayrı oluşturacak olduğunuz ve aralarında rastgele bir biçimde insan geçişinin olmadığı şişme reyin alanları ile değişken yaş gruplarına da hizmet verebilecek olduğunuzu usunuzda tutabilirsiniz.

Temalı Reyin Alanları  

Usunuzda, nasıl bir reyin alanı oluşturmalıyım gibi bir sual varsa öncelikli olarak temalı mı ya da temasız bir reyin parkı mı oluşturmak istediğinizi yanıtlandırmalısınız. Temalı reyin parkları, her yaştan şahsın dikkatini üzerine kısa vakitte sürüklemeyi başaran reyin alanlarıdır ki özellikle kullanacak olduğunuz temaya zati alakası olan bireyler parkınıza bayıla bayıla geleceklerdir. Öte yandan, temasız reyin parklarının gideri daha azdır ve dışarıdan bir erişkin gözüyle bakıldığı zaman daha profesyonel görülecektir. Fakat öncelik çocukların alakası ve beğenisi olduğu için temalı reyin alanlarını usunuzda bulundurmanızı öneririz. 
Parkınızı oluşturacak olduğunuz yapıyı belirlemiş olmalısınız. Şimdi gizeme, duvarların rakımına ve mekanın genişliğine uygun reyin parkı oluşturmaya geldi. Yapının içerisinde birden fazla şişme reyin parkı oluşturacak da olabilirsiniz, tek parça devasa bir reyin alanı da oluşturacak olabilirsiniz. Her halükarda çalışabilecek olduğunuz profesyonel firmalar olduğunu usunuzdan çıkartmayın. 
Çalışacak olduğunuz firmanın teknik destek ve tamir boyutunda da arkanızda durup durmayacak oldukları hakkında net balakalar edinmelisiniz. Reyin parkları plastik malzemeden ve dikiş bağlantı alanlarından yapıldığı için en basit biçimde çocukların aralıksız hareket etmeleri ve üzerinde zıplamalarından dolayı iki sene sonunda bir tamir gereksinimi dinleyecektir. Tamir ve bakım mevzularında da gereken balakaları ve takviyeyi sağladığınızdan emin olun. 
Reyin parkı sağlayıcınızla iyi ilişkiler geliştirmeye çalışın ve mahsullerine ne kadar güvendikleri ve garanti sağladıkları mevzusunda da balaka alın. Bilave edilmedik rastgele bir zarar yaradılışında vaat edildiği gibi mahsullerinin artta durup size destek olacaklar mı yoksa size mi bahane bulacaklar, bu suallere yanıt aramalı, etrafınızda ve internette kısa bir araştırma yapmalısınız. 
Ortaya çıkabilecek rastgele bilave edilmedik bir gidişatta ana reyin parkınız tamire alınabilir ve şirketinizin ana kazanç kaynağı o zaman zarfında kullanılamaz olur. Arabalarda yedek lastik bulundurulması gibi siz de firmanızda yedekten bir şişme reyin alanı bulundurmaya dikkat etmelisiniz. Bu yedek reyin parkının öyle ana park kadar büyük ve azametli olması gerekmez, sadece gelen konukları ağırlayabilecek, şirketinizin “kapanmış, reyin parkını kaldırmışlar” gibi yaftalardan korunması için bu zorunlu bir koşuldur. 
Kuruluşunuzu ve aletlerinizi aralıksız olarak hakimiyet ettiğinizden emin olmalısınız. Havalandırma cihazlarının tozdan, sudan ve balçıktan kaçınmasını, kabloların ezilmelerden korunmasını ve reyin parkınızın aşikar ve sivri aletlerden uzak durmasını sağlamalısınız. Rastgele bir meseleyi çok daha büyümeden evvel fark faktörüz ve çözüm arayışına girmeniz, hem zamandan hem de paradan tasarruf faktörüz anlamına gelecektir. 
Kapalı Reyin Parkı bayilik veren Firmalar

Kapalı Reyin Parkı açma Maliyeti

Reyin konutu açmak KOSGEB

Belediyeye bağlı reyin konutu Açma şartları

Afacan Park Bayilik şartları

2.el iç mekan reyin parkı

Bir cevap yazın