Şeref Sözü Faruk Malik Kim?
Şeref Sözü Faruk Malik Kim?

Şeref Sözü Faruk Malik Kim?

Şeref Lafı Faruk Malik Kim?


Şeref Lafı Dizisi Faruk Malik karakterini canlandıran oyuncunun asıl ismi Aras Aydın Eskişehir ilinde 2 Temmuz 1989 yılında dünyaya gelmiştir. Yengeç burcu olan oyuncu Öğretmen Kemal ile dizi deneyimine başlamıştır. Aras Aydın, 1,84 metre boyunda ve  74 kilo ağırlığındadır. Tiyatro eğitimini İstanbul Devlet Üniversitesin ‘de almıştır. 
2013 beğenilerek izlenen Şevket Tepe dizisizinde Volkan rolü ile 3 sene oynamıştır. Kiraz Mevsimi adlı dizide Emre rolü ile iki sezon rol almıştır. İnismina Aşk Dizisinde canlandırdığı Polat rolü ile oldukça sevilmiştir.
Son olarak 2019 yılında yayınlanan Canevim dizisinde Ömer rolü ile dizide yer almıştır. Şimdilerde Şeref Lafı Dizisi Malik rolü ile ekranlara gelen oyuncunun yer aldığı değişik dizi ve filmler ise şunlardır.  
Şeref Sözü Faruk Malik Kim?

2019 – Canevim Ömer Kılıç TV Dizisi
2018 – Masum Değiliz Emir TV Dizisi
2016 – Oğlan Bizim Kız Bizim Emre Sinema Filmi
2016 – Altınsoylar Oğuz Bakır TV Dizisi
2016 – N’olur Dağılalım Ulaş Vardar TV Dizisi
2015 – 2016 – İnismina Aşk Polat Barutçu TV Dzs
2014 – Gizli Kalan Ateş TV Dizisi
2014 – 2015 – Kiraz Mevsimi Emre Yiğit TV Dizisi
2012 – 2014 – Şefkat Tepe Teğmen Volkan TV Dizisi
2010 – Öğretmen Kemal Mert TV Dizisi
Şeref Lafı dizisi ilk bvefatı ile 14 Ekim Çarşamba akşamı Show tv ekranlarında izleyenler ile buluşacak. Dizide İsra ile evlenen ve ona tüm varlığını vereceğini tüm servetini önüne sereceğini ifade eden Malik bir kere hoşlandım oda olmadı diyerek aşkından vazgeçmeyeceğini gösterecektir. İsra’nın kendisini sevmediğini bilir  Malik.
 
Şeref Lafı Dizisi Faruk rolünü canlandıran Aras Aydın hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Şeref Lafı Hasan hakkında ayrıntılar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın