Şeref Sözü Dizisi Zeynep Kim? Gerçek ismi
Şeref Sözü Dizisi Zeynep Kim? Gerçek ismi

Şeref Sözü Dizisi Zeynep Kim? Gerçek ismi

Şeref Lafı Dizisi Zeynep Kim? 

Şeref Lafı Dizisi Zeynep şahsiyetini canlandıran oyuncunun asıl ismi Sıla Korkmaz 19 Ekim 1995 senesinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Terazi burcu olan oyuncu İstanbul Balaka Üniversitesinde Psikoloji Okumaktadır. 

Şeref Sözü Dizisi Zeynep

Tiyatro oyuncusu olan Sıla Kormaz daha evvel Yakaranlar adlı tiyatro oyununda sahne almıştır. Müzikal eğitimlerini Müjdat Dolaşan Sanat Merkezinde bitiren Sıla Korkmaz Şeref Lafı Dizisi Zeynep rolünü canlandıracaktır. Tümay Özokur Menajerlik oyuncusudur. 
Şeref Sözü Zeynep Gerçek ismi  
İlk bvefatı ile 14 Ekim akşamı Show ekranlarında yayınlanacak olan Şeref Lafı Adabeyli Adası’nda çekimlerinin büyük kısma yapılacak olan dizide ilk ekran tecrübesi olacak olan Sıla Korkmaz dizide Zeynep rolünü canlandıracak. 
Şeref Sözü Dizisi Zeynep Kim? Gerçek ismi
Şeref Lafı Dizisi Zeynep rolünü canlandıran Sıla Korkmaz hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Sıla Korkmaz’a Şeref Lafı dizisinde başarılar diliyoruz.
silalaylom kullanıcı adı ile İnstegramda yer alan Sıla Korkmaz’ın yazımızı kaleme aldığımız 13 Ekim 2020 tarihinde 2933 takipçisi bulunmaktdır. 

Bir cevap yazın