Şeref Sözü Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
Şeref Sözü Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Şeref Sözü Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Şeref Lafı Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Kişilikleri

Show TV ekranlarında bu sezon yayınlanacak olan Şeref Lafı Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Kişilikleri merak edilen mevzular arasında yer almaktadır. 
TIMS&B Productions ’ın, üretimciliğini üstlendiği Şeref Lafı Dizisinde rejisörlük koltuğunda yer alan ad Cevdet Mercan olurken senaryoda ise  Eda Tezcan yer almaktadır. ‘Şeref Lafı ’ dizisi için takribî olarak  480 bin m2 ’lik bir isme dev bir platoya dönüştürülerek dizi seti heyetti. 
Peki Şeref Lafı Dizisi Kadrosunda hangi oyuncular yer alıyor? İşte Şeref Lafı Oyuncu Kadrosu…..
Şeref Sözü Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Şeref Lafı Dizisi Oyuncu Kadrosu 
Tolgahan Sayışman , Sude Güler, Hülya Darcan, Aras Aydın, Meltem Gülenç, Hikaye Çelik, Umut Kurt, Toprak Sağlam, Bülent Düzgünoğlu, Mert Yavuzcan, Hülya Şen, Nazlı Çetin, Sıla Korkmaz, Begüm Alınca, Sahra Gümüş, Görkem Türkeş 

Şeref Lafı Dizisi Tolgahan Sayışman Kim?

Tolgahan Sayışman İstanbul şehrinde 17 Aralık 1981 tarihinde dünyaya gelmiştir. Selanik muhaciri olan oyuncu Doğuş Üniversitesi Firma Bvefatı mezunudur. Mankenlik sonrasında ve oyunculuk yapmaktadır.1.87 metre boyunda, 80 kilo ağırlığında dır. Yay burcu olan oyuncu Son olarak Şampiyon Dizisinde rol almıştır. 

Şeref Lafı Dizisi Sude Güler Kim?

Sude Güler 25 Ağustos 2001 doğumludur. Makedonya  Üsküp’de dünyaya gelmiştir. Ayşe Sultan şahsiyeti ile Muhteşem Asır Kösem Sultan dizisinde rol almıştır. icon-talent menajerlik oyuncusudur. Özden Cengiz Anadolu Lisesi mezunudur. Oyuncu 165 cm boyunda ve 52 kilogram ağırlığındadır.

Şeref Lafı Dizisi Hülya Darcan Kim?

Hülya Darcan, İzmir şehrinde 27 Nisan 1951 tarihinde dünyaya gelmiştir. Tanju Korel ile konutlu olan oyuncunun iki kızı vardır. Hayme Ana şahsiyeti ile Diriliş Dizisinde uzun bir zaman rol almıştır. Oyuncu  Boğa burcudur.

Şeref Lafı Dizisi Aras Aydın, 

Şeref Lafı Dizisi Meltem Gülenç,

Şeref Lafı Dizisi Hikaye Çelik, 

Şeref Lafı Dizisi Umut Kurt, 

Şeref Lafı Dizisi Toprak Sağlam, 

Şeref Lafı Dizisi Bülent Düzgünoğlu, 

Şeref Lafı Dizisi Mert Yavuzcan, 

Şeref Lafı Dizisi Hülya Şen, 

Şeref Lafı Dizisi Nazlı Çetin,

Şeref Lafı Dizisi Sıla Korkmaz,

Şeref Lafı Dizisi Begüm Alınca,

Şeref Lafı Dizisi Sahra Gümüş,

Şeref Lafı Dizisi Görkem Türkeş 

Bir cevap yazın