Şeref Sözü Dizisi Hicran Kim?
Şeref Sözü Dizisi Hicran Kim?

Şeref Sözü Dizisi Hicran Kim?

Şeref Lafı Dizisi Hicran Kim?

Şeref Lafı Dizisi Hicran şahsiyetini canlandıran oyuncunun hakikat ismi Nazlı Can Çetin Miss Turkey 2019 finalistlerinden birisidir. Uzun boyu ile dikkat toplayan Nazlı Çetin 1,76 metre boyundadır. 
Eğitimlerini Bahçeşehir Üniversitesi İngilizce Hocalığı bvefatında okumaktadır. 2019 senesinde yapılan müsabakada 20 finalist arasına kalmayı başaran Nazlı Can Çetin Şeref Lafı Dizisi Hicran rolü ile ekranlara gelecek olan addır. 
Şeref Sözü Dizisi Hicran Kim?
14 Ekim akşamı ilk bvefatı ile izleyenler ile buluşacak olan Şeref Lafı Hicran rolü ile ekranlara gelecek olan oyuncunun dizide nasıl bir kişilik olduğu şimdilik bilinmiyor. Hoş oyuncu Nazlı Çetin’in ilk dizi tecrübesi ise Şeref Lafı dizisi ile olacak. 
Şeref Sözü Hicran
Şeref Lafı Hicran rolü ile dizide yer alan Nazlı Çetin Ajans Tuba Taçan menejerlik oyuncusudur. nazcetnn kullanıcı adı ile instegramda yer alan oyuncunun 13 Ekim 2020 tarihi itibari ile takipçi rakamı 11 bin ortamındadır. 
Sizlere eskiki yazımızda Şeref Lafı Adabeyli Adası hakkında ayrıntılı balakalar vermiştik. Dizinin çekimlerinin bir kısmı bu adada yapılırken bir kısmı ise İzmir şehrinin farklı mahallelerinde yapılacaktır. 
Şeref Sözü Hicran Kim?
Dizide akılda Oyuncu Kadrosun yanı gizeme ilk dizi tecrübesi olan adlarda yer almaktadır. Bu oyunculardan birisi de Şeref Lafı Zeynep şahsiyetidir. 

Bir cevap yazın