Şeref Sözü Dizisi Beyrutlu İsra Kim? Gerçek ismi
Şeref Sözü Dizisi Beyrutlu İsra Kim? Gerçek ismi

Şeref Sözü Dizisi Beyrutlu İsra Kim? Gerçek ismi

Şeref Lafı Beyrutlu İsra Kim?

Şeref Lafı Dizisi İsra rolünü Sude Zülal Güler canlandırmaktadır. 25 Ağustos 2001 doğumlu olan oyuncu Üsküplü’dür. Dizide Tolgahan Sayışman ile birlikte başrollerde rol alacak olan Sude Zülal Güler Beyrutlu İsra rolü ile dizide yer alacak olan addır. Dizide İsra ile Cihan Adabeyli Beyrut’tan çıkmak için mecburi bir konutluluk yapmak zorunda kalmışlardır. 
Verdiği laftan dolayı İsra’yı gözetmek ismine yaptıkları Cihan’ın kendi mutluluğunu yasaklayacaktır. Şeref Lafı Yasemin ile kısa bir zaman sonra düğünleri olacak olan Cihan Adabey’linin Beyrut’ta İsra ile vlenmek zorunda olması kuşku yok ki en çok Yasemin’i üzecektir. 
Şeref Lafı Dizisi İsra hoş ve çekici aynı zamanda iyi kalpli birisidir. Şöhret Şöhret azamet ve para pulda gözü yoktur. Şeref Lafı İsra rolünü canlandıran Sude Zülal Güler hakkında ayrıntılar yazımızın devamında….
Şeref Sözü Dizisi Beyrutlu İsra Kim? Gerçek ismi

Sude Zülal Güler Kim? Şeref Lafı İsra 

Şeref Lafı İsra rolü ile dizide yer alan Sude Zülal Güler Makedonya’da 25 Ağustos 2001 tarihinde dünyaya gelmiştir. Şimdilerde 19 yaşında olan oyuncu 165 cm boyunda ve 52 kilogram ağırlığındadır. Lise eğitimini Cengiz Anadolu Lisesinde bitirmiştir. 
Kariyerine  Çınar dizisi ile başlayan Sude Güler  Mayıs Kraliçesi, Muhteşem Asır ve Adsızlar dizilerinde rol almıştır. Muhteşem Asır Kösem dizisinde  Ayşe Sultan rolü ile dizide yer almıştır. Mayıs Kraliçesi adlı dizide ise Pınar rolünü canlandırmıştır.
Adsızlar dizisinde Biruske kişiliğini oynayan oyuncu son olarak 2018 senesinde Keşif adlı filmde rol almıştır. Bu filmde Esma şahsiyeti ile başrol oynamıştır. 

Şeref Lafı Dizisi İsra Giysi ve Elbiseleri 

Şeref Lafı Dizisi İsra rolü ile ekranlara gelen Sude Zülal Güler dizide giyeceği elbise ve dizi giysileri ile kombinler oldukça merak edilmektedir. 
Şeref Lafı İsra elbise takı ve aksesuarlarının marka model ve maliyet balakaları ile alakalı merak ettiklerinizi bu alandan sorabilirsiniz. İsra’nın taktığı güneş gözlüğü küpesi ve kolyesi ile alakalı ayrıntılar vipdizi.net adresinde yer alacaktır. 
Şeref Lafı İsra hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Şeref Lafı Dizisi Adabeyli Adası Nerede merak ediyorsanız bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın