Şeref Sözü Dizisi Adabeyli Adası Nerede Nasıl Gidilir?
Şeref Sözü Dizisi Adabeyli Adası Nerede Nasıl Gidilir?

Şeref Sözü Dizisi Adabeyli Adası Nerede Nasıl Gidilir?

Şeref Lafı Hangi Adada Çekiliyor?

ekranların yeni dizilerinden birisi olan Şeref Lafı dizisi çekimleri Kalem Adasında yapılmaktadır. İlk bvefatı 14 Ekim akşamı izleyenler ile buluşacak olan dizi çekimi için Kalem Adası seçim edilmiş. Çarşamba akşamı güçlü diziler ile reyting gayreti verecek olan Şeref Lafı dizisinde Kelam Adasında çekimleri yapılmaktadır. İşte ayrıntılar…

Şeref Lafı İsmebeyli Adası Nerede? Nasıl Gidilir

Şeref Lafı Dizisi İsmebeyli Adası olarak dizide adı geçen yer  İzmir ’in Dikili İlçesi hudutları içinde bulunan  Kalem Adasıdır. Dizide adı geçen İsmebeyli Konağı ile geçimli olması açısından senaryo gereği Kalem adasının adı  İsmebeyli adası olarak  dizide yer aldığını varsayım edilmektedir. 
Şeref Lafı dizisinde adını sıklıkla dinleyeceğimiz İsmebeyli konağı Kalem Adası üzerinde yer almayabilir. Zira bu isme minik bir isme ve üzerinde çok fazla mesken yeri bulunmuyor. Tabi bunlar yalnızca bizim hipotezlerimiz….

Şeref Sözü Adabeyli Adası Nerede?

İzmir şehri merkezine oldukça uzak olan Kalem Adası Dikili İlçesi hudutları içinde yer alan Bademli Köyü hudutlarında yer almaktadır. Bademli Köyü ise Dikili Merkeze 10 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. 
 

Şeref Sözü Adabeyli Adasına Nasıl Gidilir
Ankara Bademli arası takribî olarak 8.5 saat
İzmir Bademli arası takribî olarak 2 saat.
Ayvalık Bademli arası takribî olarak 1 saat.

Şeref Lafı İsmebeyli Konağı Nerede?

Şeref Lafı dizisinde adı sıklıkla geçecek olan ve merak edilecek olan konak dizinin çekimlerinin yapıldığı Kalem adasında yer almıyor. İzmir şehrinde bulunan bu konakta çekimlerin büyük bir kısmı yapılırken öteki kısımlar ise isme de ve İzmir şehrinin muhtelif mahallelerinde yapılmaktadır. 
Şeref Sözü Adabeyli Konağı Nerede?
Bademli de Fame Beach, Pissa Plajı, Kayra Beach, Killik Koyu, Zindancık Koyu ve Hayıtlı Koyu plajları  yer almaktadır. 

Bir cevap yazın