Seni Çok Bekledim Dizisi Ayliz Kim? Gerçek ismi
Seni Çok Bekledim Dizisi Ayliz Kim? Gerçek ismi

Seni Çok Bekledim Dizisi Ayliz Kim? Gerçek ismi

Seni Çok Bilave ettim Dizisi Ayliz rolünü canlandıran İrem Helvacıoğlu hakkında ayrıntılar haberin devamında.. 

Seni Çok Bekledim Dizisi Ayliz Kim? Gerçek ismi

Seni Çok Bilave ettim dizisinde Başroller oyuncusu olan  İrem Helvacıoğlu dizide Ayliz kişiliği ile yer alacak. Dnz Film üretimi olan dizide  idaremelik koltuğunda  Şahin Altuğ yer almakta. 

Seni Çok Bilave ettim Ayliz Kim?

Seni Çok Bilave ettim Dizisi Ayliz şahsiyetini canlandıran İrem Helvacıoğlu Almanya’da  2 Şubat 1990 tarihinde dünyaya gelmiştir. Kova Burcu olan oyuncu 1.70 metre boyunda, 55 kilo ağırlığındadır.  Başkent Ankara’lı olan oyuncu eğitimlerini Müjdat Dolaşan Sanat Merkezi’nde bitirmiştir. 
Dizi kariyerine Behzat Ç adlı dizi ile başlayan oyuncu bir çok başarılı dizide rol almıştır. 2018 senesinde oldukça beğenilen dizi Sen Anlat Karadeniz’de Soluk kişiliği ile hemen herkes tarafından tanınmıştır. 
Seni Çok Bekledim Ayliz

Seni Çok Bilave ettim Ayliz Giysi ve Elbiseleri 

Seni Çok Bilave ettim Ayliz rolü ile dizide yer alan İrem Helvacıoğlu’nun dizi de giydiği elbise ve elbiselerin marka model ve maliyetleri bu bvefatta yer alacaktır. İrem Helvacıoğlu’nun Seni Çok Bilave ettim Dizisinde taktığı aksesuarlar ve takılar kullandığı çantalar ile giydiği ayakkabılar bu bvefatta yer alacaktır. Seni Çok Bilave ettim Zaza rolünü canlandıran oyuncu hakkında ayrıntılar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Seni Çok Bekledim Dizisi Ayliz
Şimdilerde Seniz Çok Bilave ettim Ayliz kişiliği ile ekranlara gelmeye hazırlanmaktadır. Oyuncunun rol aldığı öbür dizi ve filmler ise şunlardır. 
Kızım ve Ben 
Sen Anlat Karadeniz
Babası 
Organik Aşk Öyküleri 
No: 309 
Güneşin Kızları 
Aşkın Dili 
Muhteşem Asır 
Behzat Ç. 
Kurtlar Vadisi Pusu 

Bir cevap yazın