Sen Çal Kapımı Nesrin Kim?
Sen Çal Kapımı Nesrin Kim?

Sen Çal Kapımı Nesrin Kim?

Sen Çal Kapımı Nesrin Kim?

Sen Çal Kapımı Dizisi Nesrin kişiliği diziye yen katılan ad oldu. Nesrin Kişiliği hakkında ayrıntılar haberimizin devamında….

Sen Çal Kapımı Nesrin Kim? 

Sen Çal Kapımı Nesrin kişiliğini canlandıran oyuncunun hakikat ismi Melda Arat, 20 Kasım 1970 yılında Kütahya ’da dünyaya gelmiştir.  Aslen Boşnak olan oyuncu Akrep btümörcüdür. Oyuncu Arat, Yıldız Teknik Üniversitesi Onarım Bvefatı ve Mimar Sinan Üniversitesi Matematik Bvefatından mezundur. 
Sen Çal Kapımı Dizisi Ferit’in annesi olan Nesrin hanım ile Serkan Polat’ın annesi arasında tatlı sert bir rekabet bulunuyor.  Dizide adı geçen Derneğinin Başkanı olan Nesrin hanımın karşısına aday olarak Serkan’ın annesi çıkacak. Sen Çal Kapımı Esma Alptekin’in Sevgilisi hakkında ayrıntılar bu bağlantıda..
Son olarak yapılan buluşmada bağış için kampanya yapılması kararlaştırıldı. Aydan hanım ile Nesrin hanım aralıksız olarak birbirleri ile atışıyorlar. Bu atışmalara Aydan hanımın ricası ile Eda’da dahil olurken Nesrin hanıma aralıksız olarak söz atmaya başladı. Sen Çal Kapımı Ferit hakkında ayrıntılar için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 
Sen Çal Kapımı Nesrin Kim?
Sen Çal Kapımı Dizisi Nesrin kişiliğini canlandıran oyuncunun hakikat ismi ve kariyer hakkında ayrıntılar geliyor…. 

Bir cevap yazın