Sen Çal Kapımı Melek Kim? Gerçek ismi Kariyeri
Sen Çal Kapımı Melek Kim? Gerçek ismi Kariyeri

Sen Çal Kapımı Melek Kim? Gerçek ismi Kariyeri

Sen Çal Kapımı Melek Kim? Asıl İsmi Kariyeri 

Sen Çal Kapımı Melek kişiliğini canlandıran oyuncunun asıl ismi Elçin Haylaz  1991 senesinde dünyaya gelmiştir. İçerde dizisi ile kariyerine başlayan elçin Haylaz Sen Çal Kapımı Dizisi Melek rolünü canlandıracak olan oyuncudur. Melek Kim ayrıntılı olarak tanıyalı.
Fox ekranlarında yayınlanacak olan Sen Çal Kapımı Dizisinde rol alan oyuncular arasında yer alan elçin Haylaz dizide Melek rolü ile ekranlarda olacaktır. Geniş bir oyuncu kadrosu ile ekranlara gelmeye hazırlanan dizide yer alan oyunculardan Sen Çal Kapımı Pırıl hakkında balakalar vermiştik. Bu yazımızda ise Melek rolünü canlandıracak olan Elçin Haylaz ile alakalı balakalar vereceğiz. 

Elçin Haylaz Kim? Sen Çal Kapımı Melek Kişiliği

Sen Çal Kapımı Melek rolünü canlandıran Elçin Haylaz İstanbul şehrinde 22 Ocak 1991 tarihinde dünyaya gelmiştir. Elçin Haylaz, 1.68 metre boyunda, 75 kilo ağırlığındadır. Kova btümörcüdür. İlk orta ve lise sonrasında eğitimlerine Mimar Sinan Hoş Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda devam ederek buradan mezun olmuştur. 
İlk olarak ekranlara Misyonumuz Risk adlı müsabaka programı ile çıkmıştır. 2016 senesinde yayınlanan İçerde adlı dizide rol almıştır. Daha sonra Dei Gönül adlı dizide de rol alan oyuncu Beste kişiliği ile Bir Aile Öyküsü dizisinde rol almıştır.

Sen Çal Kapımı Melek Kim?Sen Çal Kapımı Melek Kim? Asıl İsmi Kariyeri 
Elçin Haylaz’ın rol aldığı diziler

2020 – Sen Çal Kapımı Melek
2019 – Bir Aile Öyküsü Beste
2017 – Çılgın Gönül
2016- 2017 – İçerde

Sen Çal Kapımı Melek kişiliğini canlandıran Elçan Efecan hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. sen Çal Kapımı Figen hakkında ayrıntılara bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Melek kişiliğinin dizide giydiği elbise ve elbiseler ile taktığı aksesuar ve takıların marka model ve maliyet balakaları ile alakalı suallerinizi buradan sorabilirsiniz.

Melek kişiliğini ve bu kişiliğe hayat veren Elçin Efecan hakkında sizlerde yorum alanından düşünce ve görüşlerinizi belirtebilirsiniz. Yaz ayarında Fox ekranlarında ekranlara gelecek olan dizi Oyuncu Kadrosu hakkında ayrıntılı balakalara vip dizi sitemizden ulaşabilirsiniz. 

Bir cevap yazın