Sen Çal Kapımı Ferit Şimşek Kim? Gerçek ismi
Sen Çal Kapımı Ferit Şimşek Kim? Gerçek ismi

Sen Çal Kapımı Ferit Şimşek Kim? Gerçek ismi

Sen Çal Kapımı Ferit Şimşek Kim? Hakikat İsmi 

Sen Çal Kapımı Ferit Şimşek rolünü canlandıran oyuncunun hakikat ismi Çağrı Çıtanak 1990 senesinde Hatay şehrinde dünyaya gelmiştir. Çağrı Çıtanak Sen Çal Kapımı Ferit rolünü canlandıran oyuncudur. Oyuncu ve canlandırdığı Ferit Şimşek şahsiyeti hakkında ayrıntılar vipdizi.net farkı ile yazımızın devamında yer almaktadır….

Sen Çal Kapımı Çağrı Çıtanak Kim? Ferit Şahsiyeti

Sen Çal Kapımı Ferit rolünü canlandıran Çağrı Çıtanak 29 Kasım 1990 senesinde Hatay şehrinde dünyaya gelmiştir. Şimdilerde 30 yaşında olan oyuncu 1,86 metre boyu ile uzun breyli Oyuncu Kadrosumızdan birisidir. 79 kg olan Çağrı Çıtanak Akrep Btümörcüdür. Kahverengi gözleri ile dikkatleri üzerine sürükleyen oyuncu Hatay şehrinde bulunan Antakya Belediye Şehir Tiyatrosu Oyunculuk Eğitimleri almıştır. 

Sen Çal Kapımı Ferit Kim?Sen Çal Kapımı Ferit Şimşek Kim? Hakikat İsmi 

Şimdilerde Sen Çal Kapımı Dizisi Ferit şahsiyeti ile ekranlara gelen Çağrı Çıtanak ilk olarak 2010 senesinde Minik Gizemler adlı dizide oynamıştır. Arapça ve İngilizce bilmektedir. Kapan ve Hayal et adlı tiyatro oyunlarında oyuncu olarak yer almıştır. 2011 senesinde Bizim Yenge adlı dizi sonrasından 2012 senesinde Benim İçin Üzülme ve Kayıp Şehir adlı dizilerde rol almıştır. 
Kaan şahsiyeti ile 2013 senesinde Babam Sınıfta Kaldı dizisinde rol alan oyuncu bir sene sonra 2014 senesinde Şeref Sorunu dizisinde oynamıştır. Canlandırdığı engin şahsiyeti ile Acil aşk Aranıyor dizisinde oynayan Çağrı Çıtanak 2016 senesinde yayınlanan Tatlı İntikam Dizisi ile ismini hemen her kesime duyurmuştur. Vatanım Sensin dizisinde 2. sezon rol almıştır. Teo şahsiyeti ile Ateş Böceği dizisinde rol almıştır. 2018 senesinde Kocaman Ailem dizisinde Ercan kişiliğini canlandırmıştır. 

Sen Çak Kapımı Çağrı Çıtanak Rol Aldığı Diziler

Sen Çal Kapımı Ferit Şahsiyeti
Kocaman Ailem
Ateş Böceği
Vatanım Sensin
Tatlı İntikam
Acil Aşk Aranıyor
Şeref Sorunu
Babam Sınıfta Kaldı
Kayıp Şehir
Benim İçin Üzülme
Bizim Yenge

Sen Çal Kapımı dizisi Ferit kişiliğinin dizide giydiği elbiseler ve taktığı kolye bileklik ve öteki aksesuarlar hakkında ayrıntıları bu bvefatta bulabilirsiniz. Yorum Bvefatından Sen Çal Kapımı Dizi Giysileri hakkında suallerinizi sorabilirsiniz. Sen Çal Kapımı Engin Kim? Diye merak ediyorsanız bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın