Sen Çal Kapımı Eda'nın Yüzüğü ve Kolyesi
Sen Çal Kapımı Eda'nın Yüzüğü ve Kolyesi

Sen Çal Kapımı Eda’nın Yüzüğü ve Kolyesi

Sen Çal Kapımı  Eda’nın  Yüzüğü ve Kolyesi

Sen Çal Kapımı 1.Bölüm Edanın Yüzüğü ve Kolyesinin marka model ve maliyeti dizi hayranları tarafından oldukça merak edildi. Dizide rol alan Eda dizide yer alan bir başka şahsiyet  Serkan ile 2 ay nişanlı kalması karşılığında eğitimi için burs vermesi önerisini kabul eder. Dizide bu nişan merasiminde ikilinin giysi ve aksesuarları ise oldukça göz akdikenidir. 

Sen Çal Kapımı  Edanın Yüzüğü 

Sen Çal Kapımı 1.Bölüm Edanın Yüzüğü

Sen Çal Kapımı 1.Bölüm Edanın Yüzüğü 
Dizide Eda’nın parmağındaki tektaş yüzük  hem dizideki haberciler tarafından hemde ekranları başında diziyi izleyenler tarafından merak edildi. Eda’nın 1. bvefatta taktığı tektaş yüzük marka ve maliyeti ile alakalı balakaları burada bulabilirsiniz.

Sen Çal Kapımı Eda’nın Taktığı Kolye

Sen Çal Kapımı 1. Bölüm Eda'nın Taktığı KolyeSen Çal Kapımı  Eda’nın Taktığı Kolye

dizide bir öteki merak edilen aksesuar ise Eda’nın kolyesi oldu. Beyaz elbisesi üzerinde oldukça şık duran büyük taşlı model hemen herkesin iç geçirmesine sebep olacak stilde hoştu. Eda’nın kolyesi Beyaz taşlar içinde Yeşil Yakut renkten oluşan ve oldukça büyük bir kolye idi. 
Eda’nın bcerahatçi bvefatta taktığı kolyenin marka model ve maliyet balakalarını bu kısımda bulabilirsiniz. Eda’nın Bcerahatçi Bvefatta giydiği derin göğüs dekolteli beyaz elbisesi ile birlikte kolye küpe ve yüzüğü birbirleri ile geçimli oldukça şık duran aksesuarlar oldu. Sen Çal Kapımı Dizisi Oyuncu Kadrosu hakkında detaylar bu bağlantıda… 

Bir cevap yazın