Sen Çal Kapımı Eda'nın Eski Sevgilisi Cenk Kim?
Sen Çal Kapımı Eda'nın Eski Sevgilisi Cenk Kim?

Sen Çal Kapımı Eda’nın Eski Sevgilisi Cenk Kim?

Sen Çal Kapımı Dizisi Cenk Kim?

Sen Çal Kapımı Eda’nın Daha Önceki sevgilisi Cenk şahsiyetini canlandıran oyuncunun asıl ismi  Dorukhan Kenger 1992 senesinde dünyaya gelmiştir. Dorukan Kenger Sen Çal Kapımı Dizisi Cenk rolü ile dizide yer alan oyuncular arasında yer almaktadır. Fox ekranlarında yayınlanacak olan Sen Çal Kapımı Dizisi Cenk hakkında ayrıntılı balakalar vipdizi.net farkıyla yazımızın devamında…

Sen Çal Kapımı Dizisi Cenk Kim?

Sen Çal Kapımı dizisi Cenk rolü ile dizide yer alan ad  Dorukhan Kenger oldu. Cenk dizide genç bir üniversite talebesi olan Eda’nın daha önceki sevgilisi rolüyle izleyeceğiz. Cenk dizide rol alan  Serkan kişiliği ile bol bol ekranlara gelecek olan oyuncular arasında yer alacaktır. 

Sen Çal Kapımı dizisinde rol alan ana kişilikler olan Serkan ve Eda şahsiyetleri ile birlikte dizide sık sık karşımıza çıkacak olan Cenk şahsiyetini canlandıran Dorukhan Kenger Kim? Ayrıntılar aşağıda….

Dorukhan Kenger Kim? Sen Çal Kapımı Cenk

Dorukhan Kenger 1992 senesinde dünyaya gelmiştir. 1,80 metre boryunda olan oyuncu 78 kilo ağırlığındadır. Oğlak burcu olan oyuncu Başarılı oyuncu @dorukkeng kullanıcı ismi ile sosyal medyada yer almaktdır. İstanbul Bahçeşehir Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bvefatında yüksek lisans eğitimini bitirmiştir. 

Sen Çal Kapımı Cenk Kim?Sen Çal Kapımı Eda’nın Daha Önceki Sevgilisi Cenk Kim?

Dorukhan Kengel Oyunculuk Eğitimlerini  CAS Konservatuarı Eğitim Merkezinde bitirmiştir.  Doritos, Pepsi gibi reklamlarda oynamıştır. Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisi ile kariyerine ilk adımı atmıştır. Çılgın Gönül, Lise Devriyesi ve Vatanım Sensin gibi dizilerde rol almıştır. 

Sen Çal Kapımı Dizisi Cenk kişiliği ve bu kişiliği canlandıran Dorukhan Kenger hakkında verdiğimiz balakaların burada sonuna geldik. Sen Çal Kapımı Leyla kişiliği hakkında ayrıntılar bu bağlantıda. Cenk kişiliği ve Dorukhan Kengel hakkında yorumlarınızı alt tarafta bulunan oturumdan yapabilirsiniz. 

Bir cevap yazın