Sen Çal Kapımı Dizisi Seyfi Karakterini Kim Canlandırıyor?
Sen Çal Kapımı Dizisi Seyfi Karakterini Kim Canlandırıyor?

Sen Çal Kapımı Dizisi Seyfi Karakterini Kim Canlandırıyor?

Sen Çal Kapımı Dizisi Seyfi Kişiliğini Kim Canlandırıyor?


Sen Çal Kapımı Dizisi Seyfi Kişiliğini canlandıran oyuncunun asıl ismi Alican Aytekin’dir. Başrollerinde Hande Erçel ve Kerem Bursin gibi adların yer aldığı dizide yaz aylarında ekranlarda olacak. Zengin kız ile fukara bir gencin hayat öyküsünün mevzu edileceği Sen Çal Kapımı Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Şahsiyetleri ile alakalı ayrıntılı balakayı daha evvel sizlere vermiştik. Bu yazımızda sizlere Sen Çal Kapımı Seyfi rolünü canlandıran Alican Aytekin hakkında balakalar vereceğiz. 

Sen Çal Kapımı Seyfi Kim? 

Sen Çal Kapımı Seyfi kişiliğinin ana kişilikler arasında yer almadığı ancak dizide bol bol ekrana gelecek olan yan kişilikler arsında olduğunu hipotez etmekteyiz. Minik Tefek Cinayetler dizisine İlhan kişiliği ile rol alan Alican Aytekin’in yeni dizisi Sen Çal Kapımı Dizisi Olmuştur.

Alican Aytekin Kim? Sen Çal Kapımı Seyfi

Alican Aytekin İstanbul şehrinde 1990 tarihinde dünyaya gelmiştir. İstanbul şehrinde bulunan Balaka Üniversitesi Tv Haberciliği ve Programcılığı Bvefatından mezun olmuştur. Oyunculuk üzerine eğitimlerini Müjdat Dolaşan Sanat Merkezi ’nde bitirmiştir. Ekranlara ilk olarak  “Bizim Mektep” dizisi ile gelmiştir. İlerleyen yarıyılda ise  “Gölgedekiler” ve Minik Tefek Cinayetler dizilerinde rol almıştır.

Alican Aytekin Yaşı Boyu Kilosu

Alican Aytekin 1990 doğumlu olup, 2020 senesinde 30 yaşındadır. 72 kilogram ağırlığında ve 178 cm boyundadır. Yeşil gözleri ve yakışıklı olması ile dikkat toplamaktadır. 

Alican Aytekin Rol Aldığı Diziler

Minik Tefek Cinayetler İlhan – 2017
Gölgedekiler – 2014
Bizim Mektep – 2013
Sen Çal Kapımı Dizisi Seyit Karakterini Kim Canlandırıyor?Sen Çal Kapımı Dizisi Seyit Kişiliğini Kim Canlandırıyor?

Sen Çal Kapımı Dizisi Seyfi kişiliğini canlandıran Alican Aytekin hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Oyuncu ve canlandırdığı şahsiyet ile alakalı yorumlarınızı vipdizi.net olarak bilave ediyoruz. Sen Çal Kapımı Dizisi Ceren Kim? Diye merak ediyorsanız bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Yaz aylarında hoşlanılan diziler arasında yer almasını bilave ettiğimiz dizide yer lan oyuncular ile alakalı tanıtımlarımızı takip etmek için vipdizi.net adresinde kalmaya devam edin.

Bir cevap yazın