Sen Çal Kapımı Dizisi Selin Kim? Gerçek ismi
Sen Çal Kapımı Dizisi Selin Kim? Gerçek ismi

Sen Çal Kapımı Dizisi Selin Kim? Gerçek ismi

Sen Çal Kapımı Dizisi Selin Kim? Hakikat İsmi

Sen Çal Kapımı Dizisi Selin kişiliğini canlandıran oyuncunun hakikat ismi Bige Önal İstanbul şehrinde 1 Şubat 1990 senesinde dünyaya gelmiştir. Bilge Önal Sen Çal Kapımı dizisinde Selin rolü ile ekranlara gelecek olan oyuncudur. MF Üretim imzasını taşıyan Sen Çal Kapımı dizisi kısa zaman sonra Fox ekranlarında izleyenler ile buluşmaya hazırlanırken dizide rol alan oyuncular da yavaş yavaş tanınmaya başlıyor. Bu yazımızda sizlere Sen Çal Kapımı Dizisi Selin kişiliği ve bu kişiliği canlandıran Bige Önal hakkında balakalar vereceğiz. 

Sen Çal Kapımı Selin Kim? Nasıl Bir Kişilik

Dizide rol alan Selin kişiliği henüz 30 lu yaşlarda hoş bir hanım rolü ile izleyenlerin karşısında olacak. Şimdilik dizide nasıl bir kişilik olacağı belli değil ancak dizinin ana kişiliği olan Eda ile dost olabilir. Kişilik hakkında ayrıntılı balakalar geldiğinde bu kısım aktüellenecek-tir. 

Bige Önal Kim? Sen Çal Kapımı Selin 

Bige Önal İstanbul şehrinde  1 Şubat 1990 senesinde dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu lise eğitimini Özel St Benoit lisesinde bitirmiştir. Lise sonrası  İstanbul Balaka Üniversitesinden mezun olmuştur. Elde Var hayat dizisi ile 2010 senesinde Yeliz kişiliğini canlandırmıştır. 

Sen Çal Kapımı Dizisi Selin Kim?Sen Çal Kapımı Dizisi Selin Kim? Hakikat İsmi

Bige Önal Nazlı kişiliği ile 2014 senesinde Benim Adım Gültepe dizisinde oynadı. TV8 de ekranlarında yayınlanan Maral:En Hoş Öyküm dizisinde Alara rolü ile ekranlara geldi. 

Bige Önal Oynadığı Filmler ve Diziler

2015 – Maral:En Hoş Öyküm Alara TV Dizisi
2014 – Benim Adım Gültepe Nazlı TV Dizisi
2013 – Muhteşem Asır Rita TV Dizisi
2011 – Elde Var Hayat Yeliz TV Dizisi
2010 – Halil İbrahim Sofrası Didem TV Dizisi
2007 – Nasibim Otel Gizem TV Dizisi

Sen Çal Kapımı Selin Giydiği Elbise ve Elbiseler 

Sen Çal Kapımı Selin kişiliğini canlandıran oyuncu Bige Önal’ın dizide giydiği elbise ve elbiseler ile taktığı takılar kolyeler ve aksesuarlar ile alakalı ayrıntılar bu bvefatta balakanıza sunulacaktır. Sen Çal Kapımı Selin’in elbiselerinin marka model ve maliyet balakalarına vipdizi.net farkı ile bu bvefattan ulaşabilirsiniz. 

Bige Önal Kim?Bige Önal Kim? Sen Çal Kapımı Selin 

Sen Çal Kapımı Selin kişiliğini canlandıran Bige Önal hakkında verdiğimiz balakaların burada sonuna geldik. Oyuncu ve canlandıracağı kişilik ile alakalı yorumlarınızı bekliyoruz. Orçun Oran Kim? Diye merak edenler bağlantıyı ziyaret edebilir. 

Bir cevap yazın