Sen Çal Kapımı Dizisi Pırıl Kim? Gerçek ismi
Sen Çal Kapımı Dizisi Pırıl Kim? Gerçek ismi

Sen Çal Kapımı Dizisi Pırıl Kim? Gerçek ismi

Sen Çal Kapımı Dizisi Pırıl Kim? Hakikat İsmi 

Sen Çal Kapımı Dizisi Pırıl şahsiyetini canlandıran oyuncunun hakikat ismi Başak Gümülcinelioğlu 1991 senesinde dünyaya gelmiştir. Erkenci Kuş Dizisi Deniz rolü ile tanınan Başak Gümülcinelioğlu Pırıl rolü ile ekranlara gelecek olan addır. Fox ekranlarında yaz aylarında içimizi ısıtacak ve güldürecek olan romantik komedi dizisi Oyuncu Kadrosunı tanıtmaya vipdizi.net sitesi olarak devam ediyoruz. Sen Çal Kapımı Figen kişiliği hakkında sizlere bir evvelki yazımızda ayrıntılı balakalar vermiştik. Bu yazımızda ise tanıtacağımız oyuncu Pırıl kişiliği olacak.

Sen Çal Kapımı Pırıl Kim? Pırıl Kim? Hakikat AdıDizide Pırıl şahsiyetinin dizide genç bir kızı canlandıracak olan kişiliktir. Dizide ön tasarıda olan oyuncular arasında yer alması Pırıl şahsiyetini canlandıran Başak Gümilcineoğlu Kim? hep birlikte tanıyalım…

Başak Gümilcineoğlu Kim? Sen Çal Kapımı Pırıl 

Pırıl rolü ile izleyeceğimiz  Başak Gümilcineoğlu  22 Ekim 1991 senesinde Almanya ülkesinde dünyaya gelmiştir. Terazi burcu olan oyuncu 1,65 metre boyunda ve 49 kilodur.Lise eğitimini İstanbul şehrinde Bahçelievler Anadolu lisesinde bitirmiştir. 
Lise sonrasında yüksek öğretim için İngiltere ve Amerika’da bulunmuştur.  London Academy of Music, Dramatic Arts ve Amerika Kansas Müzikal oyunculuk eğitimleri almıştır. Ülkemizde de yüksek mektep eğitimlerine devam eden oyuncu Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık Bölümü’nde okumuştur. Yüksek lisansını ise İTÜ bitirdi. Tiyatrolar ile kariyerine başlayan oyuncu 8. gün dizisinde Şehnaz rolü ile kariyerine başlamış daha sonra ise Deniz kişiliği ile Erkenci Kuş dizisinde rol almıştır. 
Sen Çal Kapımı Pırıl Hangi Dizilerde Oynadı ?

8. Gün Dizisi Şehnaz kişiliği
Erkenci Kuş dizisi Deniz kişiliği
Sen Çal Kapımı Dizisi Pırıl

Sen Çal Kapımı Pırıl Giydiği Giysi ve elbiseler  

Pırıl’ın dizide giydiği elbise ve dizi giysileri ile taktığı aksesuar ve takıların maliyet marka ve modelleri hakkında tüm suallerinizi bu bvefattan yapabilirsiniz. Sen Çal Kapımı Pırıl yaz aylarında 2020 yaz giysileri ile diziye renk katacak olan adlardan birisidir. 

Başak Gümilcineoğlu Kim?Başak Gümilcineoğlu Kim?

Pırıl şahsiyetini canlandıran Başak Gümilcineoğlu hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Sen Çal Kapımı Cenk hakkında balakalar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Yaz aylarında Fox ekranlarında yayınlanacak olan romantik komedi dizisinde rol alan oyuncular ve canlandırdığı şahsiyetler hakkında ayrıntılara doğru ve ilk olarak sitemizden ulaşabilirsiniz. MF üretim tarafından imalciliği üstlenilen dizinin imalcisi Asena BÜLBÜLOĞLU hanımdır. Dizinin rejisörlüğünü üstlenen ad ise  Ender MIHLAR olurken senaryoda yer alan ad Ayşe Öner Kutlu’dur. Dizinin müziklerinde ise Aytekin ATAŞ imzası bulunmaktadır. 

Bir cevap yazın