Sen Çal Kapımı Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri
Sen Çal Kapımı Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Sen Çal Kapımı Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri

Sen Çal Kapımı Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Kişilikleri hakkında balakalar verdiğimiz yazımızda Dizinin Mevzusu ve Oyuncu Kadrosu hakkında balakalar vereceğiz. 2020 dizileri arasında yerini alacak olan ve Fox ekranlarında yayınlanması bilave edilen dizide bir çok ad yer almaktadır.  

Sen Çal Kapımı Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Kişilikleri

Eda Yıldız Hande ErçelSerkan Bolat Kerem BürsinAydan Bolat Neslihan YeldanSelin Atakan Bige ÖnalAyfer Yıldız Evrim DoğanKaan Karadağ İsmail Ege ŞaşmazEngin Sezgin Anıl İlterCeren Başar Melisa DöngelFerit Şimşek Çağrı ÇıtanakMelek Yücel Elçin AfacanFigen Yıldırım Sitare AkbaşPırıl Baytekin Başak GümülcinelioğluSeyfi Çiçek Alican AytekinErdem Şangay Sarp BozkurtCenk Dorukhan KengerLeyla İlkyaz Arslan
Sen Çal Kapımı Dizisi Oyuncu Kadrosu ve KarakterleriSen Çal Kapımı Dizisi Oyuncu Kadrosu ve Kişilikleri

Sen Çal Kapımı Oyuncu Kadrosu 

Kerem Bürsin Sen Çal Kapımı dizisi Serkan kişiliğini canlandıracak olan oyuncudur. Dizide Hande Erçel’in hayat verdiği Eda şahsiyeti ile birlikte baş rollerde yer alacaktır. 
Hande Erçel Sen Çal Kapımı dizisi Eda rolü ile ekranlara gelecek olan kadın başrol oyuncusudur. Üniversitede hali hazırda eğitim gören ve boş zamanlarında çiçekçilik yapan genç bir kızı canlandıracaktır. Dizinin ana şahsiyeti olan Serkan ile tanışması sorasında hayatı değişecek olan Eda ve Serkan’ın tatlı aşk öyküsü dizide ana mevzu olacaktır. 

Evrim Doğan Sen Çal Kapımı Dizisi Ayfer rolünü canlandıracaktır. Dizinin ana şahsiyeti olan Kadın Başrol oyuncusu Eda’nın halası rolü ile ekranlarda olacak. 

Neslihan Yeldan  Sen Çal Kapımı Aydan kişiliğine hayat verecektir. İstanbul şehrinde 1969 senesinde dünyaya gelen oyuncu Son olarak İstanbullu Gelin dizisinde rol almıştı. 

Bige Önal Sen Çal Kapımı dizisi Selin rolünü canlandıracak olan oyuncumuzdur. 1990 senesinde İstanbul şehrinde dünyaya gelen oyuncuyu izleyenler son olarak Hakan Muhafız adlı diziden anımsayacaktır. 

Anıl İlter Sen Çal Kapımı Engin şahsiyeti ile dizi de yer alan oyuncudur. Kocaeli şehrinde 1981 senesinde dünyaya gelen oyuncu İstanbullu Gelin dizisinde rol almıştı. 

Melisa Döngel Sen Çal Kapımı Ceren şahsiyeti ile dizide izleyeceğimiz bir başka vip dizi oyuncusudur. Elif dizisi ile Bizim Öykü adlı dizilerde oynamıştı. 1999 senesinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. 

Elçin Yaramaz Sen Çal Kapımı Melek rolü ile dizide yer alan oyuncudur. 1991 senesinde dünyaya gelen oyuncu son olarak bir aile öyküsü adlı dizide rol almıştı.

Çağrı Çıtanak Sen Çal Kapımı dizisi  Ferit rolünü canlandıracak olan oyuncudur. Dizide muhtemelen Serkan le yıldızları barışmayan bir kişilik olarak yer alacaktır 

Bir cevap yazın