Sen Çal Kapımı Dizisi Kaan Karakterini Kim Canlandırıyor?
Sen Çal Kapımı Dizisi Kaan Karakterini Kim Canlandırıyor?

Sen Çal Kapımı Dizisi Kaan Karakterini Kim Canlandırıyor?

Sen Çal Kapımı Dizisi Kaan Kim? 

Sen Çal Kapımı Dizisi Kaan kişiliğini canlandıran oyuncunun asıl ismi İsmail Ege Şaşmaz’dır. Fox ekranlarında kısa bir vakit sonra başlaması bilave edilen dizide rol alan oyuncular arasında yer alan İsmail Ege Şaşmaz dizide Kaan şahsiyeti ile Serkan’ın düşmanlarından birisi olacak. Yaz aylarında ekranlarda olması bilave edilen yaz dizisi Sen Çal Kapımı Oyuncu Kadrosu ve Şahsiyetleri dizi hayranları tarafından oldukça merak edilmektedir. Dizide yer alan Oyuncu Kadrosu ve canlandırdıkları şahsiyetleri vipdizi.net farkı ile beğeninize sunuyoruz. 

Sen Çal Kapımı Kaan Nasıl Bir Şahsiyet

Dizide rol alan Kaan şahsiyeti ile dizinin ana Oyuncu Kadrosu arasında yer alan  Serkan birbirlerine rakip iki oyuncu olarak ekranlara gelecektir. Hırs dolu bir şahsiyet olan Kaan ve Serkan arasında yaşanan sürtüşmeler ile diziye renk katacak adlardan olacaktır. Sen Çal Kapımı Dizisi Kaan kişiliğini canlandıran İsmail Ege Şaşmaz olurken oyuncu hakkında ayrıntılar yazımızın devamında….

İsmail Ege Şaşmaz Kim? Sen Çal Kapımı Kaan

Sen Çal Kapımı dizisi Kaan şahsiyeti ile ekranlara gelecek olan İsmail ege Şaşmaz Manisa şehrinde 1993 senesinde dünyaya gelmiştir. Lise senelerinden itibaren oyunculuk ve tiyatro ile ilgilenen oyuncu Yay Burcudur. Polinas Anadolu Teknik ve Sanayi İş Lisesi mezunudur. Güneşi Bilavelerken adlı dizide 2012 senesinde ilk olarak ekranlara gelmiştir. 

Sen Çal Kapımı Dizisi Kaan Kim?Sen Çal Kapımı Dizisi Kaan Kişiliğini Kim Canlandırıyor?

İsmail Ege Şaşmaz Canlandırdığı Fırat şahsiyeti ile Lise Devriyesi adlı gençlik dizisinde oldukça tanınmıştır. İsmail Ege Şaşmaz Ahmet Koral Türk Ajansına kayıtlı bir oyuncudur. Türkiye Radyo Televizyon Kurumu 1 ’ ekranlarında beğenilen tarihi dizi “Mehmetçik Kut ’ül Amare” de Mehmet şahsiyeti ile ekranlara gelmiştir 
Sen Çal Kapımı Kaan Yaşı Burcu 

İsmail ege Şaşmaz 2020 senesinde  27 yaşın içindedir ve Yay Burcudur. 

Sen Çal Kapımı Kaan Dizileri ve Filmleri

Mehmet şahsiyeti ile Mehmetçik Kut ’ül Amare Dizisinde  2018 senesinde 
Lise Devriyesi adlı dizide Fırat şahsiyeti ile 2017 senesinde
Aşk Sözden Kavramaz adlı dizide İbrahim şahsiyeti ile  2016 senesinde
Aşk Palavrayı Beğenir adlı dizide Serdar rolü ile  2016 senesinde
Serçe Epilepsiyi Tolga – 2015
Günebakan Rüzgar – 2015
Güneşi Bilavelerken Barış – 2013
Sen Çal Kapımı Dizisi Kaan Kişiliğini canlandıran İsmail ege Şaşmaz hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Oyuncu hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. Sen Çal Kapımı Dizisi Ayfer şahsiyeti hakkında ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz. 

Bir cevap yazın