Sen Çal Kapımı Dizisi Figen Gerçek ismi?
Sen Çal Kapımı Dizisi Figen Gerçek ismi?

Sen Çal Kapımı Dizisi Figen Gerçek ismi?

Sen Çal Kapımı Dizisi Figen Asıl İsmi?

Sen Çal Kapımı Dizisi Figen kişilikini canlandıran oyuncunun asıl ismi

Sitare Akbaş 1988 senesinde İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Hakikat ismi Makbule Sitare Akbaş Sen Çal Kapımı dizisi Figen rolünü oyuncu bir çok canlandıran oyuncudur. Şimdilerde 32 yaşında olan  oyuncu bir çok dizi ve projede yer almış başarılı bir oyuncudur. Başrollerinde başarılı oyuncular Kerem Bursin ve Hande Erçel’in yer aldığı dizide yer alan oyuncular arasında yer alan Sitare Akbaş hakkında ayrıntılar vipdizi.net farkı ile yazımızın devamından ulaşabilirsiniz.

Sen Çal Kapımı Figen Kim?

Sen Çal Kapımı Dizisinde rol alan Figen kişiliki dizide yer alan oyuncular arasında yer almaktadır. Figen kişiliki dizide 30 lu yaşlarda genç bir kızı canlandıracak olan oyuncudur. Kişilik hakkında ayrıntılar ortaya çıktığında yazımızın bu kısmında aktüelleme yapılacaktır. 

Makbule Sitale Akbaş Kim? Sen Çal Kapımı Figen 

Figen rolü ile dizide yer alacak olan Makbule Sitale Akbaş 1988 doğumludur. Başarılı oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bvefatını bitirmiştir. 1.71 boyunda 55 kilogram ağırlığında olan oyuncu 2004 senesinde Beşinci Boyut isimli dizi ile kariyerine başlamıştır. Sevilen komedi dizisi Akasya Durağında canlandırdığı Zeyno kişiliki ile hemen herkes tarafından sevilmişti. İffet rolü ile İstanbul Caddelerinde oynayan oyuncu 2020 senesinde Sen Çal Kapımı Dizisi Figen kişilikini canlandıracaktır.   

Sen Çal Kapımı Dizisi Figen Kim?Sen Çal Kapımı Dizisi Figen Kim?
Sen Çal Kapımı Figen Oynadığı Diziler ve Filmler

Sen Çal Kapımı – 2020
İstanbul Caddeleri İffet – 2016
Analar ve Anneler – 2015
Emanet – 2014
Urfalıyam Ezelden – 2014
Bensiz – 2013
Ferah Feza – 2012
Dila Hanım – 2012
İncir Çekirdeği – 2008
Akasya Durağı Zeyno – 2008
Hakkını Helal Et Esma – 2007
Vazgeç Gönlüm – 2007
Beşinci Boyut – 2004

Sen Çal Kapımı Figen Kim? sualine verdiğimiz cevabın burada sonuna geldik. Sen Çal Kapımı Dizisi Cenk rolü ile ilgili ayrıntılara bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

Sen Çal Kapımı Dizisi Figen Gerçek ismi?Sen Çal Kapımı Dizisi Figen Asıl İsmi?

Bir cevap yazın