Sen Çal Kapımı Dizisi Erdem Kim? Gerçek ismi Kariyeri
Sen Çal Kapımı Dizisi Erdem Kim? Gerçek ismi Kariyeri

Sen Çal Kapımı Dizisi Erdem Kim? Gerçek ismi Kariyeri

Sen Çal Kapımı Dizisi Erdem Kim? Asıl ismi Kariyeri 

Fox tv ekranlarında yayınlanacak olan Sen Çal kapımı Dizisi Erdem şahsiyetini canlandıran oyuncunun asıl ismi Sarp Bozkurt 1989 senesinde Mersin şehrimizde dünyaya gelmiştir. MF imal imzası ile ekranlara gelmeye hazırlanan yeni dizi Sen Çal Kapımı oyuncu kadrosu ve mevzusu ile merak uyandıran diziler arasında yer almaktadır. Sen Çal Kapımı Dizisi Sarp Bozkurt Erdem şahsiyeti ile dizide yer alacak olan oyuncudur. Ayrıntılar vipdizi.net farkı ile yazımızın devamında….. 

Sen Çal Kapımı Dizisi Erdem Kim? 

Sen Çal Kapımı Erdem kişiliğinin Sen Çal Kapımı dizisinde nasıl bir kişilik olacağı ile alakalı henüz bir ayrıntı bulunmuyor. Dizinin yan şahsiyetleri arasında yer alacağını hipotez ettiğimiz oyuncu diziye renk atacak adlardan olacaktır hiç kuşku yok ki. Peki Erdem şahsiyetini canlandıran Sarp Bozkurt Kim? Hep Birlikte tanıyalım….

Sarp Bozkurt Kim? Sen Çal Kapımı Erdem

2020 seneyi yaz aylarında FOX  ekranlarında yayınlanması bilave edilen Sen Çal Kapımı Erdem rolünü canlandıran Sarp Bozkurt Mersin şehrinde 4 Ekim 1989 tarihinde dünyaya gelmiştir. Tolga Çevik ile hala dayı çocuklarıdır. Dizi oyunculuğu yanında müzisyenlikte yapmaktadır.   Komedi dükkanı programı ile tanınmıştır. Sabancı Üniversitesinde eğitimlerini tamamlamıştır.

Sen Çal Kapımı Dizisi Erdem Kim? Gerçek ismi Kariyeri Sen Çal Kapımı Dizisi Erdem Kim? Asıl ismi Kariyeri 
Dostum Güzel Geldin ve Tolgshow gibi programlarda rol alan Sarp BOZKURT şimdilerde Sen Çal Kapımı dizisinde Ender şahsiyeti ile hoşlananları ile buluşacaktır. Sen Çal Kapımı Dizisi Selin Kim?  mevzusu hakkında balakalara bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 

Sen Çal Kapımı Erdem Şahsiyeti Sarp Bozkurt  Hakkında Merak Edilenler 
Erken uyanmayı Seviyor.
Çocukluktan Beri Oyuncu Olmak istiyor.
En Çok özlediği Şey Kaset. Devamı altta yer alan videoda…..

Bir cevap yazın