Sen Çal Kapımı Dizisi Balca Kim? Gerçek ismi
Sen Çal Kapımı Dizisi Balca Kim? Gerçek ismi

Sen Çal Kapımı Dizisi Balca Kim? Gerçek ismi

Sen Çal Kapımı Dizisi Balca Şahsiyetini canlandıran İlayda Çevik hakkında ayrıntılar haberin devamında…
Sen Çal Kapımı Dizisi Balca Kim? Gerçek ismi

Cumartesi akşamlarının hoşlanılan dizisi Sen Çal Kapımı tüm coşkuyu ile devam ederken diziye son olarak İlayda Çevik katıldı. Dizide Balca rolünü canlandıracak olan oyuncu bakalım dizide hangi mesleksel kişiliği canlandıracak. 

Sen Çal Kapımı Dizisi Balca Kim?

Sen Çal Kapımı Dizisi Balca rolünü canlandıran oyuncunun hakikat ismi İlayda Çevik’tir. İlayda Çevik Balıkesir şehrinde 22 Aralık 1994 tarihinde dünyaya gelmiştir. Oğlak Burcu olan oyuncu Tiyatro eğitimlerini Yeditepe Üniversitesinde bitirmiştir. 1.72 metre boyunda ve  55 kilo ağırlığındadır.  
Oyunculuk kariyerine 2013 senesinde Karagül adlı dizide canlandırdığı Maya kişiliği ile başlamıştır. 2015 senesinde Kızım İçin dizisinde rol alan oyuncu aynı sene Bir Cenaze adlı kısa filmde rol almıştır. 
2017 senesinin kısa süren ve oldukça hoşlanılan dizisi Adsızlar’de Yıldız kişiliğine hayat vermiştir. Savaşçı dizisinde kısa bir misafir oyunculuk tecrübeyi yaşayan İlayda Çevik Sen Anlat Karadeniz adlı dizide Berrak ile oynadı. Son olarak içinde bulunduğumuz sene içinde Gel Dese Aşk dizisinde rol alan oyuncu Sen Çal Kapımı Dizisi Balca kişiliğine hayat verecektir. 
2020 – Gel Dese Aşk Bahar TV Dizisi
2018 – Sen Anlat Karadeniz Berrak TV Dizisi
2017 – Savaşçı Misafir Oyuncu TV Dizisi
2017 – Adsızlar Yıldız TV Dizisi
2015 – Bir Cenaze Kısa Film
2015 – Kızım İçin Ayça Sinema Filmi
2013 – Karagül Maya TV Dizisi
Sen Çal Kapımı Dizisi Alptekin’in Sevgilisi Esma hakkında bir evvelki yazımızda sizlere ayrıntılı balakalar vermiştik. Bu yazımızda ise Balca rolünü canlandıran İlayda Çevik hakkında balakalar verdik. 
Sen Çal Kapımı Dizisi Balca İlayda Çevik son bvefat giydiği elbise ve giysiler ile taktığı aksesuarlar hakkında yorum alanından marka model ve maliyet hakkında ayrıntılara sorabilirsiniz. 

Bir cevap yazın