Sen Çal Kapımı Dizisi Ayfer Gerçek ismi
Sen Çal Kapımı Dizisi Ayfer Gerçek ismi

Sen Çal Kapımı Dizisi Ayfer Gerçek ismi

Sen Çal Kapımı Dizisi Ayfer Hakikat İsmi 

Sen Çal Kapımı Dizisi Ayfer Hakikat İsmi Evrim Doğan hanımdır. sen Çal Kapımı Dizisinde Eda’nın halası rolü ile ekranlara gelecek olan Evrim Doğan dizide Ayfer kişiliğine hayat verecektir. Dizide Eda rolüne hayat veren Hande Erçel’in halası Ayfer kişiliği ile izleyenlerin karşısına çıkacak olan oyuncu hakkında ayrıntılı balakalar vipdizi.net farkı ile yazımızın devamında…

Sen Çal Kapımı Ayfer Kim?

Yaz aylarında FOX TV ekranlarında izleyici ile buluşması bilave edilen ve oyuncu kadrosu ile şimdiden merak mevzusu olan Sen Çal Kapımı dizisi 2020 seneyi yaz ayları vip dizilerinden olacaktır. Dizinin ana kişiliklerini Kerem Bürsin ile Hande Erçel ’in canlandırmaktadır. Rejisörlüğünü Ender Mıhlar ’ın üstlendiği dizide başarılı oyuncu  Evrim Doğan  Eda ’nın halası Ayfer ’i canlandıracak. 

Evrim Doğan Kim? Sen Çal Kapımı Ayfer

Sen Çal Kapımı Ayfer şahsiyetini canlandıran Evrim Doğan 5 Eylül 1977 senesinde başkent Ankara’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuk eğitimini Anadolu üniversitesi devlet konservatuvarında bitirmiştir. Cennet Semti ile başlayan oyunculuk tecrübesinde bir çok proje yer almaktadır. Evrim Doğan uzun boyu ile  1.72 metre dikkat toplayan Oyuncu Kadrosumızdan dır. 52 kilo ve Başak burcudur.

Evrim Doğan Rol Aldığı Diziler ve filmler:

2016 senesinde Nermin kişiliği ile Gülüme Yeter dizisinde rol alan oyuncu 2 sene sonra Şeyma kişiliği ile Bizim Öykü adlı dizide rol almıştır. O yarıyıllarda davetli oyuncu olarak Kadın dizisinde oynayan Evrim Doğan 2018 senesinde Aşk Bu mu ve aynı sene Bartu Ben adlı projelerde oynamıştır. İzleyenlerin Kardeş Çocukları dizisinden Lebriz kişiliği ile anımsayacağı oyuncu 2020 senesinde Sen Çal Kapımı Dizisi Ayfer şahsiyetini canlandıracaktır. 

2020 – Sen Çal Kapımı Ayfer
2019 – Kardeş Çocukları Lebriz
2018 – Bartu Ben Eczacı
2018 – Aşk Bu Mu?
2017 – Kadın Davetli Oyuncu
2018 – Bizim Öykü Şeyma
2016 – Tebessüm Yeter Nermin

Sen Çal Kapımı Eda ’nın halası Ayfer şahsiyetini ve bu kişiliği canlandıran Evrim Doğan hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik.  Dizinin yazlık bir dizi olması sebebi ile 2020 seneyi moda yazlık elbiselerinin de bol bol dizi Oyuncu Kadrosu tarafından tanıtılması varsayım edilmektedir.

Sen Çal Kapımı Dizisi Ayfer Gerçek ismi

Evrim Doğan Kim? Sen Çal Kapımı Ayfer

Sen Çal Kapımı Dizisi Ayfer’in giydiği elbise ve elbiseler ile taktığı takıların marka model ve maliyet balakalarını bu bvefattan sorabilirsiniz. Oyuncu ve kişiliği hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. Emanet Dizisi Aylin Veziroğlu hakkında merak edilen tüm mevzulara buradan ulaşabilirsiniz….

Bir cevap yazın