Sen Çal Kapımı Dizisi Aydan Kim? Gerçek ismi
Sen Çal Kapımı Dizisi Aydan Kim? Gerçek ismi

Sen Çal Kapımı Dizisi Aydan Kim? Gerçek ismi

Sen Çal Kapımı Dizisi Aydan şahsiyetini canlandıran oyuncunun hakikat ismi Neslihan Yelda İstanbul 1969 doğumludur. Fox ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı Aşk Dizisinde Neslihan Yelda Aydan rolü ile dizide yer alan ad oldu. Oyuncu ve canlandırdığı Aydan kişiliği hakkında ayrıntılara vipdizi farkı ile alttan ulaşabilirsiniz.  

Sen Çal Kapımı Dizisi Aydan Kim? Hakikat İsmi 

Sen Çal Kapımı Dizisi Aydan rolünü canlandıran Neslihan Yeldan İstanbul şehrinde 25 Şubat 1969 tarihinde dünyaya gelmiştir. Hem oyuncu hemde seslendirme sanatçısıdır. Tiyatro Bvefatını İstanbul Üniversitesinde almıştır. Bir çok tiyatroda rol alan oyuncu 2010 senesinde Kavak Rüzgârları Dizisinde Mine şahsiyetinin annesini canlandırmıştı. 
Daha sonra ise Kuzey Güney ve Kiraz Mevsimi adlı dizilerde rol almıştır. 2018 senesinde ekranlara gelen Bizim Öykü Dizisinde de rol alan Neslihan Yeldan İstanbul’lu Gelin dizisinde Senem rolünü canlandırmıştı. Şimdilerde Sen Çak Kapımı Dizisi Aydan kişiliği ile dizide yer alacak oyuncudur. 

Sen Çal Kapımı Dizisi Aydan Kim? Gerçek ismi Sen Çal Kapımı Dizisi Aydan Kim? Hakikat İsmi 

Sen Çal Kapımı Aydan Dizileri Filmleri

Sen Çal Kapımı Aydan – 2020
İstanbullu Gelin Senem – 2019
Bizim Öykü – 2018
Kiraz Mevsimi Ehemmiyet – 2014/2015
Kuzey Güney – 2012/2013
Kavak Rüzgârları Mine ’nin Annesi – 2010
Kabuslar Konutu Onlara Değmek – 2006
Bir Demet Tiyatro – 2006
Organize İşler – 2005
Sahra – 2004
Kaçıklık Diploması – 1998
Bir Demet Tiyatro – 1997
Tatlı Kaçıklar – 1996
Yaz Konutu – 1993
Sen Çal Kapımı Dizisi Aydan kişiliği hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Sen Çal Kapımı Ferit hakkında merak ettiğiniz ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz.

Sen Çal Kapımı Aydan’ın Giydiği Dizi Giysileri

Sen Çal Kapımı Dizisi Aydan şahsiyetinin dizide giydiği giysi ve elbiseler ile taktığı aksesuarlar, kolyeler ve bilekliklerin marka model ve maliyet balakaları bu bvefatta yer alacaktır. 

Bir cevap yazın