Sen Çal Kapımı Dizisi 26.Bölüm Özeti
Sen Çal Kapımı Dizisi 26.Bölüm Özeti

Sen Çal Kapımı Dizisi 26.Bölüm Özeti

Sen Çal Kapımı 26. Bvefat Özeti ve 27. Bvefat Fragmanı haberimizin devamında…

Sen Çal Kapımı Dizisi 26.Bvefat Özeti 

Beğenilen dizisi Sen Çal Kapımı tüm coşkuyu ile devam ederken dizinin 26. bvefatında Serkan hiç mi hiç güvenmediği iş adamı  Seymen ile olan ortaklığını bitirme kararı alır. Ortaklığı bitirme kararına Serkan’ın ortakları karşı çıksa da Serkan bu işi yapmamaya karalıdır. Her ne Kadar malikane işinden Serkan bıraksa da  Eda bahçe peyzajını yapmak istemektedir. Serkan Eda2nın işe devam ettiğini dinleyince bozulsa da elinden de pek bir şey gelmemektedir. 
Sen Çal Kapımı Dizisi 26.Bölüm Özeti

Sen Çal Kapımı 26. Bvefatta Eda babaannesinden intikam almak ve onun bitmek bilmeyen şantajlarından kurtulmak için onun bir sarihini aramaya devam etmektedir. Babaanne Semiha’nın birisi ile buluşup ona para verdiğini gören Eda zarfın peşine düşer. Zarfı alanın evine Melo ile birlikte girerler. Konutta kasayı gören Eda parolasını çözmek için ajandayı ele geçirir. Kasayı açtığında ise Semiha’yı hafife almaması gereken yazılı bir anekdot görür.  
İş için aynı lokantada yemek yedikleri sırada denk gelen aşıklar birbirlerini çekemetmek için çaba sarfederler. Balca burada  Serkan’ın çileğe olan  alerjisi  öğrenir. Serkan  masadan kalktığında Balca Serkan’ın kokteyline çilek suyu döker. Serkan fenalaşır ve sağlık kurumuna giderler. Sağlık Kurumundan sonra  Balca Serkan’ın evine gider. Serkan’ın evinde Balca ile birlikte olduğunu bilen babaanne Eda’yı konuta yollar ve Balca’yı arayarak onu kapıda karşılamasını söyler. 
Serkan sağlık kurumunda aldığı ilaçların tesiri ile yatarken Balca Serkan’ın gömleğini giyer kapıyı çalan Eda’ya kapıyı açar. Eda ise kapıyı açan Balcanın kendisine reyin yaptığını anlar ve onu konuttan gönderdir ve Serkan ile birlikte sabahlar. Baba anneye bir çözüm yolu bulamayan Eda Serkan2ın İtalya’ya gideceğini bilir ve onun uçağına biner. Serkan karşısında Eda’yı görünce afallar ve evlenme öneri eder. 

Sen Çal Kapımı 27. Bvefat 1. Fragman 

Sen Çal Kapımı Dizisi 27. Bvefatta Serkan ve Eda evlenmeye karar verir. Kız isteme hadiseleri 27. Bvefata damga vurur. 

Bir cevap yazın