Sen Çal Kapımı 43. Bölüm Dizi Giysileri
Sen Çal Kapımı 43. Bölüm Dizi Giysileri

Sen Çal Kapımı 43. Bölüm Dizi Giysileri

Sen Çal Kapımı Dizisi 43. Bvefat 4 Temmuz Pazar akşamı izleyenler ile buluşacak. Beğenilen dizinin yeni bvefatında Serkan Bolat ve Eda Yıldaz’ın çocuklarının velayeti mevzu edilecek. 
Dizinin mevzusu kadar dizi Oyuncu Kadrosunın giydiği giysi ve elbiseler de oldukça merak edilmektedir. Bu yazımızda Sen Çal Kapımı Dizisi Son Bvefatta Oyuncu Kadrosun giydiği giysi ve elbiseler hakkında balakalar vereceğiz. 
Sen Çal Kapımı 43. Bvefat Bu akşam izleyenler ile buluşuyor. Bakalım dizi Oyuncu Kadrosu son bvefatta hangi elbiseleri giydi.
 
Sen Çal Kapımı Son Bvefatta Aydan’ın giymiş olduğu Sarı göğüs dekolteli kolsuz elbisesi ve elinde yakaladığı kırmızı renkli el çantasının mar model ve maliyeti merak edilen kombinelerden oldu. 
Sen Çak Kapımı Aydan Sarı Elbisesi

Sen Çal Kapımı 4 Temmuz Eda’nın Giydiği geceliğin marka ve maliyeti ise merak edilen bir başka mevzu oldu. Kısa Şortlu geceliği ile Eda yeniden dizide en hoş elbiseleri taşıyan oyunculardan oldu. 
Sen Çal Kapımı Edanın Geceliği

Sen Çal Kapımı Son Bvefatta Eda’nın Mavi beyaz rekli karali gömleği ve gömleğin içine giydiği Sarı renkli kolsuz atletinin marka model ve maliyeti..

Sen Çal Kapımı 4 Temmuz Pazar Son Bvefat Eda’nın Sarih Mavi Tişörtü 
Sen Çal Kapımı Eda'nın Açık Mavi Tişörtü

Sen Çal Kapımı 43. Bvefat 4 Temmuz Pazar dizide giydiği Pembe elbisenin marka model ve maliyeti ile Serkan Polat’ın giydiği pembe Tişörtün markası.
Sen Çal Kapımı 43. Bölüm 4 Temmuz Pazar dizide giydiği Pembe elbise

Bir cevap yazın