Sen Çal Kapımı 18. Bölüm Fragmanı İzle
Sen Çal Kapımı 18. Bölüm Fragmanı İzle

Sen Çal Kapımı 18. Bölüm Fragmanı İzle

Sen Çal Kapımı 18. Bölüm Fragmanı İzle

Sen Çal Kapımı 18. Bvefat Fragmanı İzle

Sen Çal Kapımı Dizisi 18. Bvefat Fragmanı dizi hayranları tarafından oldukça merak edilmektedir. Dizinin son bvefatında Eda’nın kızlarla spor yaparken midesinin bulanması çevresindekiler ve halası  tarafından acaba hamile mi suallerini gündeme getiri. 
Sen Çal Kapımı Dizisinde Emre ve Aslı Kafesçioğlu çifti Efe’yi görmek için işletmeye geleceği coşkuyu çalışanları sarar. Konutlarında verecekleri parti için tadilat yapmalarını ister. Konutla Serkan’ın bahçeyle Eda’nın ilgilenmesini isterler. İkili konuta gider. Kafesçioğlu çiftinin Serkan adlı minik bir bebekleri vardır. Adam bebeğin üzerine fazla düştüğü için bakıcı işten parçalayınca Eda bebekle ilgilenir. Çiftin işi olunca Eda bebekle Serkan’la ilgilenebileceklerini söyler. 
Aslı Kafesçioğlu yeni minik bebeği olmasına karşın yeniden hamile kaldığından şüphelenir. Eda’nın da midesi bulanınca iki kadın tasalaşır. Aslı; kocasının çok vesveseli olduğunu söyleyip bu olasılığın aralarında kalmasını ister. Eda kabul eder. Aslı’nın gebelik testiyle tuvaletten çıktığını gören Eda kadının yeniden hamile olduğunu bilir. İkisi konuşurken Serkan onları dinler ve Eda hamile varsayır. Bir sürü birey bir sürü karmaşıklık olur. En sonunda asıl anlaşılır
Eda Aydan hanıma sanal gözlüklerden alıp senelerdir gitmediği Londra’ya onunla sanal etrafta gider. Senelerdir dışarı çıkmayan kadın çok mutlu olup rahatlar. 
Firmada Selin ve Ferit ortak köpekleri için tartışır. Selin Ceren’e ters davranır. Ceren meseleyi çözmek için Ferit’e barınaktan bir köpek sahiplenmesini; bakış açısını değiştirmesini söyler

Sen Çal Kapımı 18. Bvefat 1. Fragman İzle 

Efe Serkan’a işi alabilmek için buluşma yapmaları gerektiğini söyler. Adam gerek olmadığını söylediğinde onu dinlemez ver onun katılmadığı bir buluşma yapar
Serkan bütün gece çalışıp çatının çizimlerini yapıp Leyla’ya yollar. Efe çizimleri değiştirir. Firma çalışanları Kafesçioğlu evindeki partiye katılır. Serkan; adamı ikna edip yurt dışındaki büyük bir işi alır. Ancak o sırada yukarıya kattaki çatı tadilatı çöker. Serkan yanlış yaptığını düşünüp kendi kendini yer.
Oysaki Efe Serkan’ın çizimlerinde farklılık yapmış ama oluşan netice istediğinden büyük olmuştur. Çatısı çöken çift işi vermeyeceklerini ve işletmeye dava kalemtıraşlarını söyler. Efe vazgeçirmeye çalışır ama başarılı olamaz. İstediğinden büyük bir mesele olmuştur.

Sen Çal Kapımı 18. Bvefat Fragmanı Yayınlandığında Bu Bvefatta yer alacaktır. 

Bir cevap yazın