Sana Söz Dizisi Yönetmen Feray Kim?
Sana Söz Dizisi Yönetmen Feray Kim?

Sana Söz Dizisi Yönetmen Feray Kim?

Sana Söz Dizisi Feray Kim?Sana Söz Dizisi Rejisör Feray Kim?

Sana Söz Dizisinde Suskun Kalma programının yayın rejisörü olan Feray kişiliğini canlandıran Selda Güdükoğlu hakkında ayrıntılara haberin devamından erişebilirsiniz. 

Sana Söz Dizisi Feray Kim?

Dizide Feray Suskun Kalma ’ programının genel yayın rejisörüdür. Hırslı ve inatçı aynı zamanda da rekabetçi biridir. Programın sunucusu Elif Karaca ile uzun bir vakittir çalışsa da yıldızları bir cinsli barışmamıştır.  Duygusal birisi değildir. Daha çok reytingleri düşünmektedir. Her zaman son sözü söylemek isteyen birisidir. 

Sana Söz Feray rolünü canlandıran Selda Güdükoğlu 39 yaşındadır. Tiyatro üzerine eğitimlerini Müjdat Dolaşan Sanat Merkezinde bitirmiştir. Bunun yanı gizeme Başşehir Bağlantı Yüksekokulunda Spikerlik, Sunuculuk ve Seslendirme eğitimleri almıştır. Yasak Aşk, Can Yoldaşım ve Harem adlı dizilerde rol almıştır. 
Sinema Filmleri
– Alemde Bir Gece
– Kolpaçino 3
Dizi Filmleri
– Can Yoldaşım
– Harem – Veresiye Şahsiyeti
– Yasak Aşk
Reklam Filmleri
– 2019 Coca Cola Yalnızca Orta Doğu yayını
– 2015 Yeşilay Kamu Spotu
– 2015 Migros
Resim Çekimleri
– 2019 Coca Cola Resim Çekimi
Diğer Çalışmaları
– Tv8 Ötv Komedi Programı
Sana Söz Dizisi Feray kişiliğinin dizide giydiği elbise giysi ve aksesuarları ile kunduraları takıları çanta ve kolyeleri küpelerinin marka model ve maliyetleri bu kısımda yer alacaktır. Sana Söz Dizisi Polis Zeki hakkında ayrıntılar için irtibatı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın