Sana Söz Dizisi Rıza'nın Oğlu Bora Kim?
Sana Söz Dizisi Rıza'nın Oğlu Bora Kim?

Sana Söz Dizisi Rıza’nın Oğlu Bora Kim?

Sana Söz Dizisi Rıza'nın Oğlu Bora Kim?Sana Söz Dizisi Bora 

Sana Söz Dizisi Bora rolünü canlandıran Ali Önsöz hakkında ayrıntılara haberin devamından erişebilirsiniz. 

Star ekranlarında bu akşam saat:20:00 de yayınlanacak olan Sana Söz Dizisinde rol alan oyuncular izleyenler tarafından oldukça merak edilmektedir. Sana Söz Dizisi Duru’nun Aşık olacağı Bora kişiliği de bu şahsiyetlerden birisidir. 

Sana Söz Dizisi Bora Kim ? 

Sana Söz Dizisi Bora şahsiyetini canlandıran oyuncunun hakikat ismi  Ali Önsöz’dür.  Kamera karşısına ilk olarak 2018 senesinde çıkmıştır. Kaç Kere Can Verdin? adlı şarkının video klibinde rol almıştır. @babanaaber kullanıcı ismi ile instagram adresi bulunmaktadır. 

Dizide Bora kişiliği Rıza ’nın oğludur. Zengin gelişen Bora şımarık ve yalnız gelişmiş birisidir. Dizide  Elif Karaca ’nın programında işlenen  Ayşe hadisesinin kuşkulusu olan Bora Duru ’nun aşkıdır.  Babasına karşı oldukça hırslı birisidir.

Sana Söz Bora hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın sonuna gelmeden evvel Bora’nın giydiği elbiseler ve pabuçların marka model ve maliyetlerini bu kısımda bulabilirsiniz. 

Sana Söz, yüksek temposu ve çekici öyküsüyle Salı günleri izleyici ile buluşacak. Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan ’ın başrollerini paylaştığı Sana Söz dizisinde; herkese, her şeye karşın inandıkları kaderine yolundan şaşmayan, Elif ’le Ömer ’in öyküsü seyirci ile buluşacak.

Yapımını O3 Medya ’nın üstlendiği dizinin rejisörlüğünü Şenol Sönmez üstlenirken senaryosunu ise Ali Erkan Ersezer ve Sertaç Sayın kaleme alıyor. 

Bir cevap yazın