Sana Söz Dizisi Polis Nazlı Kim
Sana Söz Dizisi Polis Nazlı Kim

Sana Söz Dizisi Polis Nazlı Kim

Sana Söz Dizisi Polis Nazlı KimSana Söz  Polis Nazlı 

Sana Söz Dizisi Polis Nazlı rolünü canlandıran Hivda Zizan hakkında ayrıntılara haberin devamından erişebilirsiniz. Star ekranlarında ilk kısmı ile 2 Kasım Salı akşamı izleyenler ile buluşacak olan Sana Söz Dizisi geniş oyuncu kadrosu ile ekranlara geliyor. 

Bir evvelki Yazımızda Sana Söz Dizisi Avukat erdem hakkında bilgiler vermiştik. Bu yazımızda sizlere tanıtacağımız oyuncunu ise dizide Polis Naz rolünü canlandıran Hivda Zizan olacak. 

Sana Söz Dizisi Nazlı Kim?

Dizide Nazlı Cinayet Bür Amirliğinde vazife yapan polislerden birisidir. Ofiste vazife yapan Ömer’in en yakın ve güvendiği polislerdendir. Ömer amir ile ast üst ilişkisi dışında ağabey kardeş ilişkileri vardır. Polis Nazlı Amiri Ömer’i kendisine idol olarak görmekte ve onun yolundan ilerlemek istemektedir. Oldukça güler suratlı çalışkan birisidir. 

Sana Söz Dizisi Polis Nazlı şahsiyetini canlandıran Hivda Zizan Alp, İstanbul şehrinde 9 Kasım 1993 tarihinde dünyaya gelmiştir. Şimdilerde 27 yaşın içindedir. Eğitimlerini evvel Mimar Sinan Üniversitesinde müzik üzerine daha sonra ise Tiyatro üzerine Haliç Üniversitesinde bitirmiştir. Hivda Zizan Alp Akrep Burcu olup  1.63 metre boyunda ve  50 kilo ağırlığındadır. 

Şimdilerde Sana Söz Dizisinde Nazlı rolü ile ekranlara gelmeye hazırlanan Hiyda Ziran Alp dizi kariyerine Firari adlı dizi ile 2013 senesinde başlamıştır. 2014 senesinde Afire şahsiyeti ile Yeşil Deniz adlı dizide rol almıştır. Fi ve Sefirin Kızı Dizilerinde rol alan oyuncunun yer aldığı projeler ise şunlardır. 

2019 – Sefirin Kızı Elvan TV Dizisi

2017 – Fi İsme TV Dizisi

2015 – Mordkommision İstanbul TV Dizisi

2014 – Yeşil Deniz Arife TV Dizisi

2013 – Firari TV Dizisi

Sana Söz Dizisi Nazlı hakkında derlediğimiz bilgilerin burada sonuna geldik. Sana Söz Nazlı’nın dizide giydiği giysiler ve Giysilerin marka model ve maliyetleri ile alakalı merak ettiklerinizi yorum alanından bildirebilirsiniz. 

Bir cevap yazın