Sana Söz Dizisi Elif'in Kızı Duru Kim
Sana Söz Dizisi Elif'in Kızı Duru Kim

Sana Söz Dizisi Elif’in Kızı Duru Kim

Sana Söz Duru KimSana Söz Dizisi Elif’in Kızı Duru 

Sana Söz Dizisi Elif’in kızı Duru rolü ile ekranlara gelecek olan  Aslıhan Kapanşahin hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Star Tv ekranlarında bir kaç saat sonra ekranlara gelecek olan yeni sezon yeni dizilerinden olan Sana Söz Dizisi oyuncu kadrosu oldukça geniş. Bir çok ünlü ve galibiyetli oyuncunun rol aldığı dizide  Aslıhan Kapanşahin  Elif Karaca ve Avukat Erdem’in kızı Duru olarak dizide yer alacak. 

Sana Söz Dizisi Duru Kim? 

Duru kişiliği Televizyoncu Elif ve Avukat Erdem ’in kızlarıdır. Umut ile ikiz olan Duru güler suratlı sevecen ve uysal bir genç kızıdır. Ufak yaşlarda yaşadığı kısmetsiz bir kaza sonuna engelli kalmış ve halen rehabilitasyonu da devam etmektedir. Bu kısmetsiz vaka onu yaşamdan koparmamış aksine daha güçlü bir şahsiyet yapmıştır. Cinayet kuşkulusu Bora kişiliğine aşık olması ile yaşamı sanki değişecektir. 

Sana Söz Dizisi Duru kişiliğini canlandıran Aslıhan Kapanşahin İstanbul ilinde 2 Kasım 2000 yılında düyaya gelmiştir. Akrep Burcu olan oyuncu 1,60 metre boyunda ve 50 kilo ağırlığındadır. Tiyatro üzerine eğitimlerini Pera Hoş Sanatlar Lisesinde bitirmiştir. Kamera karşısına ilk olarak henüz 11 yaşında iken ‘Ufak Melek’ adlı dizi ile geçmiştir. Karmaşık Kaset ve Aşk Ağlatır adlı sinema filmlerinde oynamıştır. Son olarak Kuzey Yıldızı İlk Aşk Dizisinde Mine kişiliğini canlandıran Aslıhan Kapanşahin’in rol aldığı dizi ve filmler ise şunlardır. 

Kuzey Yıldızı İlk Aşk Mine Mollaoğlu, 2019

Minik Tefek Cinayetler  N,ilay, 2018

7 Surat Elif, 2017

Yeter 2016

Paramparça 2015

Not Defteri 2014

Göl Zamanı2014

Güneşi Gördüm 2009

Değişik Ebat 2011

Ufak Melek 2011

Karmaşık Kaset 2014

Aşk Ağlatır 2013

Sana Söz Dizisi Duru kişiliğinin son kısımda giydiği kıyafet ve elbiseler ile takıları aksesuarları kundura ve çantalarının marka model ve maliyetleri hakkında sorularınızı yorum alanında sorabilirsiniz. Sana Söz Dizisi Polis Nazlı hakkında ayrıntılar burada….

Bir cevap yazın