Sana Söz Dizisi Elif Karaca Kim? Elif Karaca Giysileri Marka ve Modelleri
Sana Söz Dizisi Elif Karaca Kim? Elif Karaca Giysileri Marka ve Modelleri

Sana Söz Dizisi Elif Karaca Kim? Elif Karaca Giysileri Marka ve Modelleri

Sana Söz Dizisi Elif KaracaSana Söz Dizisi Elif Karaca 

Sana Söz Dizisi Elif Karaca kişiliğini canlandıran Nehir Erdoğan’ın kariyeri ve Sana Söz Dizisinde Giydiği Giysi ve Giysilerin Marka Model ve Maliyetleri hakkında detayları haberin devamında bulabilirsiniz. 

Star televizyonlarında yeni sezon dizilerinden olan Sana Söz Dizisinde Televizyon Sunucusu Elif Karaca kişiliğini canlandıran Nehir Erdoğan sunuculuk yaptığı için hemen her bölüm şık elbiseler ve giysiler giyecektir. Dizide öteki yanda ise Cinayet Ofiste misyon yapan bir komiseri canlandıran  Erkan Petekkaya yer alıyor.

Sana Söz Elif Karaca Elbiseleri 

Nehir Erdoğan’ın canlandıracağı Sunucu Elif Karaca şahsiyetinin dizide giyeceği elbiseler ve giysiler, ayakkabılar, takılar ve öteki aksesuarlarının marka model ve maliyetlerine sitemizden erişebilirsiniz. Elif Karaca’nın Sana Söz Dizisi ilk bölümde giydiği Kırmızı V Yaka kıyafetinin altına giydiği beyaz renkli pantolon ve beyaz renkli ayakkabıların geçimi oldukça hoş bir kombindi. 
Elif Karaca’nın  Cinayet Ofis Amirliğinde Erkan Petekkaya şehir karşılaştığı sahnede giydiği beyaz gömleği ve uzun pardüsesi de merak mevzusu oldu. 

Sana Söz Dizisi Elif Karaca GiysileriSana Söz Dizisi Elif Karaca Elbiseleri 

Sana Söz Elif Karaca Kim?

Dizide Elif Karaca rolünü canlandıran Nehir Erdoğan 16 Haziran 1980 senesinde İzmir şehrinde dünyaya gelmiştir. Eğitimlerini lise sonrasında Şirket Üzerine Marmara Üniversitesi İktisadi ve Yönetimsel Bilimler Fakültesinde bitirmiştir. Bu üniversitede Radyo Televizyon ve Sinema Bölümşanı daha sonra okumuştur. 
Nil Erdoğan Dizi kariyerine Koçum Benim adlı dizi ile başlamıştır. Yabancı Damat, Tatlı Bela gibi dizilerde rol almıştır. Son olarak Benim Adım Melek adlı dizide rol alan oyuncu şimdilerde Sana Söz Dizisi Kadın Başrol oyuncusu olarak Elif Karaca rolünü canlandırmaktadır. Oyuncunun rol aldığı öteki diziler ise şunlardır. 
2003 Koçum Benim Pelin Destekçi Karakter
2003 Estağfurullah Yokuşu Gümüş Başrol
2004 – 2007 Yabancı Damat Nazlı Baklavacıoğlu Başrol
2007 – 2008 Tatlı Bela Fadime Fadime Başrol
2008 Ay Işığı – Avukatlar Başak Ayarkadaş Başrol
2009 – 2010 Aşk Bir Hayal Asmin Başrol
2012 Son Aylin Karan Başrol
2014 Tepkin Duygu Başrol
2017 Fi Nilay Destekçi Karakter
2018-2019 İkizler Memo-Can Melek Caneri Başrol
2019-2021 Benim Adım Melek Melek Karadağ Başrol

Bir cevap yazın