Şahsiyet Dizisi 3. Bölüm Özet
Şahsiyet Dizisi 3. Bölüm Özet

Şahsiyet Dizisi 3. Bölüm Özet

Kişilik Dizisi 3. Bvefat Özetinde bir evvelki bvefatta ikinci cinayeti işleyen  Agah’ın kalp krizi geçirdiğini görmüştük. Agah geçirdiği kriz sonrasında kendisini sağlık kurumunda anjiyo yapılmış bir halde bulur. 

Yeniden de işlediği cinayetin yerinden uzaklaşmayı başarmıştır. Ülkeye dönen kızı ve torununu atlatmanın yolunu bularak sağlık kurumundan kaçmayı başarsa da fazla uzaklaşamadan tekerrür sağlık kurumuna uyur. 

Agah’ın kızı ise  kocasının boşanmak istediğini bilince alkol almaya başlar bu arada Agah’ın torunu da ikinci münakaşasına karışır.

Şahsiyet Dizisi 3. Bölüm Özet

Ormanlık alanda öldürülen cesedi bulan polis vakayı çözmeye çalışmaktadır. Amir savcının Nevra’yı soruşturmadan almayı istemesine karşın onu dinlemez ve kıza sahip çıkar. Nevra ise daha evvel tanıştığı gazeteci Ateş’ten kendisi için bir haber yapmasını ister. 

Agah sağlık kurumunda uyuduğu için bir kaç gün konuta gidemeyince konutta kilitli olan Tufan kelepçelerini açıp kilitli konuttan kaçar ancak bozuk  asansörde kilitli kalır. Agah daha sonra Tufan’a gereksinimi kalmadığı için onu öldürür. Kişilik Dizisi 4. Bvefat Özetine Geçiş Yap.

Bir cevap yazın