Şahsiyet Dizisi 1. Bölüm Özeti
Şahsiyet Dizisi 1. Bölüm Özeti

Şahsiyet Dizisi 1. Bölüm Özeti

Kişilik Dizisi 1. Bvefat Özetinde 2007 seneyi ile 4 sene sonra başka bir deyişle  2011 senesinde bkocamanını öldürmeyi kafaya koyan ve onu öldürmek için elinden geleni yapan Agah Beyoğlu aktüel zaman diliminde  alzheimer hastalığına tutulmuş ve her şeyi unutmaya başlamıştır.

Şahsiyet Dizisi 1. Bölüm Özeti

Hastalığını hekimden bilen Agah yurtdışında yaşayan kızını arayarak vaziyeti anlatmak ister. Ne yazık ki kızının da bir çok tasayı olduğunu bilir ve  Agah  kızına hastalığı ile alakalı bir şey söyleyemeden telefonu kapatır. Bir dostuyla birlikte gittiği tango kursunda Nükhet adlı bir bayan ile tanışır. 

Kişilik Dizisi Nevra ise  büroda çalışan herkesin onu dışlamasından ve aralarına almamasından oldukça rahatsızdır. Büroda ona devamlı belge işleri verirler. Bu vaziyete artık sabredemeyen Nevra ise  amirine istifa mektubunu verir. İstifasını kabul etmeyen amiri ise ona kafasını dağıtması için 5 gün izin verir. 

Hastalığını bilen  Agah’ın usuna yapacağı her şeyi unutacağı fikri gelince  arabasının plakasını değiştirerek emekli olmadan evvel çalıştığı adliyenin arşiv odasına saklıca girerek, buradan bazı dosyaları ve silahları çalar. Sonra arşiv odasını benzin ile yakar. 

Bu yaptıkları onun güzeline gitmiş ve sanki tekerrür hayata neşeyi gelmiştir. Adliye’nin arşivinden aldığı dosyada yer alan bireyleri bularak onları tek tek öldürmeye başlar.  Öldürdüğü her insanın alnına ise “Bugün bir kızla tanıştım: İsmi Nevra” yazar. Cesetlerin bulunması ile birlikte kafa izninde olan Nevra tekerrür misyona çağrılır. Kişilik Dizisi 2. Bvefat Özetine Gitmek İçin Tıklayınız….

Bir cevap yazın