Sadakatsiz Dizisi Serap Kim? Gerçek ismi
Sadakatsiz Dizisi Serap Kim? Gerçek ismi

Sadakatsiz Dizisi Serap Kim? Gerçek ismi

Sadakatsiz Dizisi Serap Kim? 

Sadakatsiz Dizisi Serap şahsiyetini canlandıran oyuncunun reel ismi Olcay Yusufoğlu 1 Ocak 1988 senesinde İzmir şehrinde dünyaya gelmiştir. Aslen İzmir’li olan oyuncu Oğlak Burcudur. Dizide 30’lu yaşlarda olan Serap Volkan’ın asistanıdır. Eskişehir’de vipdizi.net doğmuş ve orada büyümüştür. 
Kocası ile 10 sene evli kalan Serap onunla birlikte İstanbul’da yaşamıştır. Geçinemeyen çift daha sora boşanmıştır. Sadakatsiz Dizisi Selen’in annesi olan Serap kocası Tarık ile boşansa da hale uyumsuzlukları devam etmektedir. Volkan’ın asistanlık önerisini kabul ederek Tekirdağ’da yaşamaya başlamıştır. 

Sadakatsiz Dizisi Serap Reel İsmi? Olcay Yusufoğlu Kim?

Şimdilerde Sadakatsiz Dizisi Serap şahsiyeti ile Kanal D ekranlarında yer alan Olcay Yusufoğlu , 1 Ocak 1988 tarihinde İzmir şehrinde doğmuştur. Oğlak Burcu olan oyuncu Aslen İzmir’li olsa da Lise sonrası Ankara’da yaşamıştır. Liseye gidene kadar İzmir’de eğitimlerine devam eden oyuncu  lise sonrası Eskişehir Anadolu Üniversitesinde eğitim almıştır. “Es Es” dizisinde rol alarak kariyerine başlamıştır. 
Uzun soluklu diziler arasında yer alan Sakarya Fırat Dizisinde Yeter şahsiyeti ile rol alan oyuncu Poyraz Karayel dizisinde bir hekimi canlandırmıştı. Son olarak Bizim Öykü dizisinde Nihal şahsiyetini canlandıran oyuncu 2020 senesinde Sadakatsiz Dizisi Serap rolü ile ekranlarda.


Olcay Yusufoğlu Dizileri

2017- 2018 Bizim Öykü / Nihal
2016 Cesur Vicdan / Didem
2014-2015 Poyraz Karayel / Doktor
2013-2014 Fatih-Harbiye / Duygu
2013 Umutsuz Ev Kadınları
2009-2001 Sakarya Fırat / Yeter
2009 Es Es / Alaz
2007 Köprü / Gazeteci

Sadakatsiz Dizisi Serap Elbise ve Elbiseleri 

Sadakatsiz Dizisi Serap rolü ile dizide yer alan Olcay Yusufoğlu’nun dizide giyeceği elbise ve giysiler ile çantası, gözlüğü ve takılarının marka model ve maliyet balakaları hakkında merak ettiklerinizi yorum bvefatında sorabilirsiniz. 
Sadakatsiz Serap hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Aynı dizide rol alan Bahar hakkında ayrıntılar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın