Sadakatsiz Dizisi Selçuk Kim? Gerçek ismi
Sadakatsiz Dizisi Selçuk Kim? Gerçek ismi

Sadakatsiz Dizisi Selçuk Kim? Gerçek ismi

Sadakatsiz Dizisi Selçuk Kim? 

Sadakatsiz Dizisi Selçuk kişiliğini canlandıran oyuncunun reel ismi Tarık Emir Tekin İstanbul 1997 doğumludur. Şevval Sam’ın oğlu olan Tarık Emir Tekin Sadakatsiz Dizisi Selçuk Dağcı rolünü canlandıracaktır. 1,84 m boyunda olan oyuncu aslen Kocaeli’lidir
Sadakatsiz Dizisi Selçuk Tekirdağ’da istenmeyen bir bebek olarak dünyaya gelmiştir. Annesi tarafından pek de istenen bir bebek dokunulmuş. Annesinin içki ile meseleleri bulunmaktadır. Annesi içki içtiği için semtli tarafından dışlandığından dolayı içine kapanık birisi olmuştur. 
Sadakatsiz Dizisi Selçuk dizide rol alan Sadakatsiz Nil kişiliğine aşıktır. Ancak bu aşkı takıntı boyutundadır. Müziğe de ilgi duyan Selçuk içine kapanık olduğundan dolayı ayrıca hiddet problemi de yaşamaktadır. Sadakatsiz Dizisi Asya hakkında ayrıntılar bağlantıda…

Tarık Emir Tekin Kim? Sadakatsiz Selçuk 

Sadakatsiz dizisinde Selçuk rolü ile ekranlara gelen oyuncu 1997 senesinde İstanbul şehrinde dünyaya gelmiştir. Metin Tekin ile Şevval Sam ’ın oğlu olan Tarık Emir Tekin Oxford üniversitesinden drama eğitimi almıştır. Amerika ’da 3 sene boyunca oyunculuk eğitimleri almıştır. 
Şimdilerde Sadakatsiz Dizisi Selçuk rolü ile Kanal D ekranlarında yer alan oyuncu daha evvel  Blue TV ekranlarında yer alan  Üryan adlı dizide rol almıştır. 
Sadakatsiz Dizisi Selçuk Kim? Gerçek ismi
Sadakatsiz Dizisi Derin hakkında ayrıntılı balakalar için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. Sadakatsiz Dizisi Selçuk hakkında derlediğimiz balakaların burada sonuna geldik. Oyuncu ve canlandırdığı şahsiyet hakkında yorumlarınızı bekliyoruz.

Bir cevap yazın