Sadakatsiz Dizisi Mert Kim? Gerçek ismi
Sadakatsiz Dizisi Mert Kim? Gerçek ismi

Sadakatsiz Dizisi Mert Kim? Gerçek ismi

Sadakatsiz Dizisi Mert Kim?

Sadakatsiz Dizisi Mert karakterini canlandıran oyuncunun Gerçek ismi Eren Vurdem 7 Ekim 1988 yılında Konya ilinde dünyaya gelmiştir. Terazi Burcu olan Eren Vurdem Sadakatsiz Dizisi Mert Gelik karakteri ile dizide rol alacaktır. vipdizi.net Mert Gelik de diğer dizi karakterleri gibi Tekirdağ ilinde büyümüştür. Ekonomi bölümünü aynı şehirde okuyan Mert orta halli bir ailenin çocuğudur.vipdizi.net farkı ile oyuncu ve karakter hakkında detaylar yazımızın devamında… 
Sadakatsiz Dizisi Mert ile Sadakatsiz Dizisi Bahar karakterleri 15 yılık evli bir çifttir. Evliliklerinde tek sorun ise bir çocuklarının olmamasıdır. Mert’in karsısı Bahar artı çocukları olmamasını bir sorun haline getirmeye başlamıştır. Bu durum artık Mert’in de sabrını zorlamaya başlamış ve karısından uzaklaşmıştır. Mert’in hoşlanmadığı bir karakter olan Volkan ile çekişme yaşayacaktır. Sadakatsiz Dizisi Asya ile yakınlaşma yaşaması olası bir durumdur. 

Sadakatsiz Dizisi Mert Gerçek ismi? Eren Vurdem Kim?

Şimdilerde Sadakatsiz Dizisi Mert karakterine hayat veren Eren Vurdem 7 Ekim 1988 Konya doğumludur. Terazi Burcu olan oyuncu son olarak Kuruluş Osman Dizsinde Konur Alp karakterine hayat vermişti. Bu dizi öncesinde ise Söz dizisinde Ateş isimli bir askeri canlandırmıştı. Eren Vurdem’in rol aldığı diğer dizi ve filmler ise şunlardır.
2009 Hesaplaşma
2010-2012 Şefkat Tepe
2012 Şubat Muyo
2013 Arka Sokaklar Osman
2015-2016 İnadına Aşk Çınar Barutçu
2017-2019 Söz Başçavuş Ateş Acar
2019-2020 Kuruluş Osman Konur Alp
Eren Vurdem Oynadığı Sinema filmleri 
Yıl Adı Rol Notlar
2015 Son Mektup Erenköy Asker
2016 Yolculuk
2017 Sümela’nın Şifresi 3: Cünyor Temel Oğuzubillah
2017 Kurt Kapanı Yavuz
2019 Ne Olur Gitme
2020 Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı
Sadakatsiz Dizisi Mert Kim? Gerçek ismi
Sadakatsiz Dizisi Mert karakterini canlandıran Eren Vurdem hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Kanal D ekranlarına kısa bir süre sonra başlayacak olan Sadakatsiz Dizisi Derin hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın