Sadakatsiz Dizisi Leyla Kim? Gerçek ismi
Sadakatsiz Dizisi Leyla Kim? Gerçek ismi

Sadakatsiz Dizisi Leyla Kim? Gerçek ismi

Sadakatsiz Dizisi Leyla Kim?Sadakatsiz Dizisi Leyla 

Sadakatsiz Dizisi Leyla kişiliğini canlandıran Aslı Orcan hakkında ayrıntılara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 
Kanal D ekranlarının beğenilerek izlenen dizisi tüm coşkuyu ile devam ederken diziye yeni katılan oyunculardan Aslı Orcan’ın hayat vereceği Leye şahsiyeti merak mevzusu oldu. Diziye Aras şahsiyetinin girmesi ile sular iyice kaynarken Aras’ın geçmişte tanıdığı Leyla’ nın da diziye girmesi iyice balansları değiştirecek. 
Aras ve Asya’nın yakınlaşmasını Volkan sindiremezken Volkan’ın karısı Derin ise bu vaziyetten oldukça hoşnuttur. Derin’in geçen bvefatta iyileştiğini söyleyerek sürpriz yapması sonrasında Volkan ise ondan boşanmak istediğini söylemiş bunun üzerine Derin Asya’dan dayanak istemişti. Asya bakalım Aras’ın geçmişinden gelen Leyla şahsiyeti sonrasında nasıl bir yol izleyecek. 
Sadakatsiz Dizisi Leyla kişiliğini canlandıran Aslı Orcan  Aydın şehrinde 27 Mayıs 1980 tarihinde dünyaya gelmiştir. Eğitimlerini Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuvarı – Türk Toplum Oyunları Bvefatında bitirmiştir. 
Şimdilerde Sadakatsiz Dizisinde Leyla rolünü canlandıran Aslı Orcan Dizi kariyerine 2002 senesinde Gizem KApısı adlı dizi ile başlamıştır. Hekimoğlu dizisinde 2003 senesinde rol aldıktan sonra Burçak Tarlası, Çapkın Sensiz olmuyor adlı projelerde rol almıştır. Son olarak Kahraman Babam adlı filmde rol alan oyuncunun canlandırdığı öteki dizi ve filmler ise oldukça fazladır. 
 
Sadakatsiz Dizisi Leyla  Giysileri
Oyuncu Kadrosun canlandırdıkları kişilikler kadar dizide giydikleri elbiseler de oldukça merak edilen Sadakatsiz dizisi Leyla’nın  giydiği elbise ve giysilerin marka model ve maliyetleri hakkında bu alandan ayrıntıları bulabilirsiniz. 

Bir cevap yazın