Sadakatsiz Dizisi Derin Kim? Gerçek ismi
Sadakatsiz Dizisi Derin Kim? Gerçek ismi

Sadakatsiz Dizisi Derin Kim? Gerçek ismi

Sadakatsiz Dizisi Derin Kim? 

Sadakatsiz Dizisi Derin şahsiyetini canlandıran oyuncunun reel ismi Melis Sezen İstanbul şehrinde 2 Ocak 1997 senesinde dünyaya gelmiştir. Medya ve görsel Sanatlar üzerine eğitimlerini  Koç Üniversitesinde bitirmiştir. 2016 senesinde Hayat azen Tatlıdır dizisinde Asya rolünü canlandırmıştır. Siyah İnci Dizisinde Ebru kişiliği ile ekranlara gelen Melis Sezen son olarak Ya İstiklal Ya Vefat  dizisinde Nazan rolünde oynamıştır.
Sadakatsiz Dizisi Derin dizide  henüz daha 24 yaşında genç bir kızı canlandırmaktadır. Yurt dışında Moda Tasarım okuyan Derin evin tek kızı olduğu için oldukça şımarık büyümüştür. Babası oldukça saygın ve tanınan bir iş adamıdır. Sadakatsiz Derin kendi atölyesinde tasarımlar yapıp yaptığı tasarımları sosyal medyadan satıyor. Bu onun için yalnızca bir hobidir. 
Sadakatsiz dizisi Derin dizide rol alan ve Asya ile konutlu olan Volkan ile firari aşk yaşamaktadır. Asya ise kocası ile ilişkisi olduğunu bildiği Derin’i ailesi ile yemek yerken rezil eder ve hamile olduğunu ve kocası ile ilişkisi olduğunu Derin’in anne ve babasına söyler.
Sadakatsiz Dizisi Derin Kim? Gerçek ismi

Sadakatsiz Dizisi Derin rolü ile dizide yer alan Melis Sezen’in rol aldığı dizi ve filmler ise şunlardır. 
Melis Sezen Yer Aldığı Diziler
2016 – Hayat Bazen Tatlıdır Asya
2017 – Siyah İnci Ebru
2019 – Kir Yasemin
2019 – Sevgili Geçmiş Deren
2020 – Ya İstiklal Ya Vefat Nazan
2020 – Sadakatsiz Derin

Sadakatsiz Dizisi Derin Giysi ve Elbiseleri 

Kanal D ekranlarında ilk bvefatı ile 7 Ekim’de ekranlarda olacak olan Sadakatsiz Dizisi Derin Giysi ve elbiseleri oldukça merak edilecektir. Derin genç ve hoş bir kız olarak dizide sanki şıklık içinde olacak bir kişiliktir. 
Sadakatsiz  Derin rolünü canlandıran Melis Sezen’in dizde giydiği elbise ve elbiseler ile taktığı aksesuarlar, kullandığı çanta, ayakkabı marka model balakaları için yorum alanını kullanabilirsiniz.
 

Sadakatsiz Dizisi Derin

Sadakatsiz Dizisi Derin hakkında balakalar verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Sadakatsiz Volkan hakkında ayrıntılar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın