Sadakatsiz Dizisi Asya Kim? Gerçek ismi
Sadakatsiz Dizisi Asya Kim? Gerçek ismi

Sadakatsiz Dizisi Asya Kim? Gerçek ismi

Sadakatsiz Asya Kim? Nasıl Bir Şahsiyet

Sadakatsiz Dizisi Asya kişiliği başarılı ve işinde oldukça iyi bir heKim. Dizide Caner Sindoruk’un canlandırdığı Volkan kişiliği ile konutlu olan Asya’nın Ali adında birde çocukları vardır. Uzun ve Mutlu süren konutlulukları Asya’nın kocası Volkan’ın atkısında uzun sarı bir kadın saçı bulması ile yaşamları değişecektir. 
Dizinin yayınlanan ilk bvefat fragmanında Asya ve Kocası bir konutta iş yemeğine katılırlar. Katıldıkları ailenin kızları ile kocasının ilişkisini bilen Asya bir kaç yudum içki içtikten sonra yemek masasında Kocası Volkan ile kızın ilişkileri olduğunu anne sarih sarih söyler. Hatta birde bebek bilave ettiklerini söyleyerek masadan kalkar. 
Sadakatsiz Dizisi Asya Kim? Gerçek ismi
Sadakatsiz Dizisi Medyapım ve Mednova ortak imali bir dizidir. Dizinin rejisörlüğünü üstlenen ad Neslihan Yeşilyurt hanımdır. Dizinin Senaryosunda ise Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk yer alıyor.

Sadakatsiz Dizisi Asya Reel İsmi ? 

Sadakatsiz Dizisi Asya şahsiyetini canlandıran oyuncunun reel ismi Cansu Akarsu dizide 14 Ekim 1980 tarihinde Başkent Ankara’da dünyaya gelmiştir. İzmir Üniversite evveli eğitimlerini bitiren oyuncu daha sonra İstanbul Üniversitesi Arkeoloji Bvefatında eğitim görmüştür. 
Miss Turkey Hoşluk Yarışması’nda  Türkiye 3. sü seçilerek mankenlik ve daha sonrada oyunculuğa başlamıştır. Sadakatsiz Dizisi Asya rolü ile ekranlara gelen  Cansu Akarsu, 1.76 metre boyunda ve 50 kilo ağırlığındadır. Terazi burcu olan oyuncu bir çok dizi ve filmde rol almıştır.

Sadakatsiz Dizisi Asya Elbise ve Elbiseleri 

Asya kişiliği ile dizide yer alan Cansu Akarsu dizide şık ve alımlı elbiseler ve elbiseler ile yer alacaktır. Dizinin kostüm mesulü olan Onur Becerik tarafından şık tasarım ve giysilerin seçileceği daha ilk bvefat fragmanından belli oldu. 
Sadakatsiz Dizisi Asya Kıyafet ve Elbiseleri

İlk Bvefatta Asya yemek masasında siyah derin göğüs dekolteli elbisesi marka model ve maliyeti ile alakalı yorum alanından suallerinizi sorabilirsiniz. 

Bir cevap yazın