Sadakatsiz Dizisi 1. Bölüm Özeti
Sadakatsiz Dizisi 1. Bölüm Özeti

Sadakatsiz Dizisi 1. Bölüm Özeti

Sadakatsiz Dizisi 1. Bvefat Özeti

Sadakat Dizisi 1. Bvefat Özetinde dizinin Oyuncu Kadrosu ve kişilikleri tanıtıldı. Dizinin ana şahsiyeti olan Asya Özel bir hastanede Doçent olarak Baş Hekim Takviyecisi olarak misyon yapan genç ve hoş alımlı ve bir çocuklu birisidir. İzmir’de gayet hoş olan hayatını severek ve aşık olarak evlendiği Mimar Volkan için bırakarak onunla birlikte Tekirdağ şehrine taşınmıştır. Sadakatsiz Dizisi Volkan ile Asya’nın Ali adında ufak bir oğulları vardır. Mutlu bir aileleri olan Volkan ve Asya çiftinin yaşamı ise bir saç parçası ile değişecektir.
Sadakatsiz Dizisinde rol alan değişik şahsiyetler  Mert ve Bahar Asya ve Volkan2ın hemen yanı başında yaşamaktadırlar. Zaman Zaman çocukları Ali’ye Mert ve Bahar bakmaktadır. Derya ile Asya aynı hastanede çalışmaktadır. Gerçeğinde Volkan Derya ve Asya çocukluk dostudur. Volkan’ın annesi ise hastadır. Asya ise bir müddet onunla ilgilendiği için kayınvalidesi tarafından beğenilmektedir. 
Sadakatsiz Dizisi 1. Bölüm Özeti

Kocası Volkan’ın kullanmış olduğu atkısında sarı uzun bir kadın saçı bulur. İçine kurt düşen Asya kocasının yanında asistan olarak çalışan Serap’tan şüphelenir. Serap’ın kızı ile Asya’nın oğlu Ali aynı mektepte okumaktadır.  Kocasının kendisine bir asistanı olduğunu söylemeyen Volkan’dan şüphelenir. Serap ile Asya sohbet ederlerken Serap işten saat:5 de çıktıklarını söyleyince Asya’nın suratı asılır. Asya’nın kocası her gün eve akşam saat: 8 de gelmektedir gerçeğinde. 

Sadakatsiz Dizisi 2.Bvefat Fragman İzle

Sonraki gün kocasından iyice şüphelenen Asya akşam çıkışta onu takip eder. kocasının annesinin evine gittiğini görünce derin bir oh sürükler. Kayın Validesinin evinde Volkan Asya’ya her gün annesini görmeye geldiğini söyler. Volkan’ın annesinin bakıcısı ise Volkan2ın bir aydır gelmediğini söyleyince Asya tekerrür devrilir.
Asya içini kemiren kuşkuyu yakın dostları olan  Bahar ve Derya’ya anlatır. Onlar buna olasılık vermezler. İçindeki kuşkular onu kocasının telefonunu karışmaya kadar götürür. Bu arada bir otelin değerlendirme mailini görünce  karşısında sanki devrilir. Kocasına vaziyeti belli etmemeye çalışan Asya Volkan’ın fotoğraf galerisi açılışına gideceğini söylemesi üzerine hazırlanır. Ressam kadın aynı zaman da Belediye reisinin de eşidir. Volkan bu projeye tüm parasını yatırmıştır. 
Sadakatsiz Dizisi 1. Bölüm Özeti
Sergide ikram edilen şarapların tadını andıran Asya kocası ile alıcısı arasında bir ilişki olduğunu anlar. Zira bir gece evvel aynı şaraptan eve getirmiştir Volkan. Sergideki kadın Asya’ya kendi üzüm bağlarının özel şarabı olduğunu ifade etmiştir. 

Sadakatsiz Dizisi 2.Bvefat 2.Fragman İzle

Sadakatsiz Dizisi Hekim Asya kendisine tetkik olmaya gelen Nil adındaki bir hasta kendisinde uyku ilacı yazmasını ister. Asya ise bunu yalanlar. Volkan’ı takip etmesi karşılığında ona uyku ilacını yazar. Volkan’ı takip eden Nil onu bir eve girerken görür. Çıkışta ise onu sarmaş gez bir kadınla görerek kadının arabasının plakasının  fotoğraflarını Volkan’a yollayarak Volkan’ın arabasının bagajına bakmasını söyler. 
Doğum günü partisinde bir fırsatını bularak Volkan’ın taşıtının bagajına bakar. Burada buldukları ise onu afallamışa çevirir. Belediye Başkanının kızı Derin ile Kocası Volkan’ın ilişkisi olduğunu anlar. Bu olup bitenlerden ise yakın dostları Mert, Bahar, Derya ve Serap’ın da haberinin olması ise onu iyice afallamışa çevirir. 

Bir cevap yazın