Yalancı Dizisi Doruk Kim? Gerçek ismi Kariyeri
Yalancı Dizisi Doruk Kim? Gerçek ismi Kariyeri

Yalancı Dizisi Doruk Kim? Gerçek ismi Kariyeri

Yalancı Dizisi Doruk Kim? Gerçek ismi KariyeriPalavracı Dizisi Doruk 

Show tv ekranlarında yeni sezonda ekranlara gelecek olan Palavracı Dizisinde Fatih Berk Şahin’in canlandıracağı Doruk Gürsoy kişiliği hakkında ayrıntılar haberin devamında….

Palavracı Dizisi Doruk Kim? 

Palavracı Dizisi Doruk kişiliği dizide rol alan Mehmet Emir kişiliğinin oğludur. Yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine sürükleyen Doruk aynı zamanda dizide yer alan Zeynep kişiliğinin hem sınıf dostu hem de saklıdan saklıya sevgilisidir. 
Deniz ’in talebesi olan Doruk annesiz bir biçimde büyümüştür. Bunun noksanlığı ile yaşamı yeni yeni kavramaya başlamıştır. Yaşı itibari ile dikkatleri üzerine sürüklemeye çalışan bir gençtir.  Zengin olması sebebi ile de şımarık suratı da bulunmaktadır.

Yalancı Doruk GiysileriPalavracı Dizisi Doruk Giysileri 

Fatih Berk Şahin Kim?
Palavracı Dizisi Doruk şahsiyetini canlandıran oyuncunun hakikat ismi Fatih Berk Şahin Fatih Şahin 2004 senesinde doğmuştur. Deniz kişiliği ile Geçen Yaz Filminde henüz 16 yaşında başlamıştır. 
Daha sonrasında Portatif dizisinde rol alan oyuncunun hobileri arasında fotoğraf yapmak vardır. Oyuncunun instagram hesabı ise  @fatihberksahin dir. Genç hüner İcon Talent oyunculuk ajansına bağlı çalışmaktadır. 
Fatih Berk Şahin Oynadığı Diziler
Palavracı Doruk Gürsoy
Geçen Yaz Deniz 
Portatif TV Dizisi 
Palavracı Doruk Giysileri 
Dizide rol alan genç yakışıklı oyuncu Doruk kişiliğinin dizide zengin bir genci canlandıracak olması gayet şık elbiseler giyeceği anlamına geliyor. Oyuncunun dizide giyeceği elbiseler ve aksesuarlar, güneş gözlükleri, saati gibi aksesuarların marka ve maliyetleri hakkında ayrıntıları sitemizde bulabilirsiniz. 
Palavracı Dizisi Oyuncu Giysileri hakkında ayrıntılar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın