Operasyon 41 Hangi Ada da Çekiliyor?
Operasyon 41 Hangi Ada da Çekiliyor?

Operasyon 41 Hangi Ada da Çekiliyor?

Operasyon 41 Hangi Ada da Çekiliyor?

Harekât 41 nerede hangi adada çekiliyor, ne zaman başlayacak? Ayrıntılar haberin devamında..
Operasyon 41 Hangi Ada da Çekiliyor?

Kanal D ekranlarının yerli müsabakası Harekât 41 bu akşam başladı. Müsabakanın başlaması ile birlikte müsabakanın hangi şehirde ve hangi adada çekimlerinin yapıldığını merak ediyor. 
Harekât 41 müsabakası Kocaeli’li üretim firmayı Bekir Gündoğdu’nun sahibi olduğu Bengi üretim tarafından imalciliği üstlenilen bir müsabakadır. 
Harekât 41 Kocaeli Şehri Aldata İlçesinde çekimleri yapılmaktadır. 
Hasan Yalnızoğlu Hürriyet Görüşmesinden Alıntıdır… Bu arada Kocaeli ’nden kesinlikle bahsetmem gerekli. Bir Bodrum, Çeşme ’dir gidiyor, ancak Kocaeli ’nde öyle hoş kumsallar var ki inanamazsınız. Kefken taraflarında yapıyoruz çekimleri. Bu görüşmeyi okuyanlar bence Kocaeli ’ni anekdot alsın.

Harekât 41 Müsabakacılarının Giydiği Giysiler, Ayakkabı ve Botlar ile kullandıkları Aksesuarların Marka Model ve Fiatları İçin Bu Bağlantıyı Ziyaret Edebilirsiniz. 

 Harekât 41 Kefken Adası – Kocaeli

Karadeniz’de üzerinde insanın yaşadığı tek isme Kefken Adası’dır. 1. derece sit alanı olan isme tarihi özelliklerini gözetmektedir. Surlar ve antik su kuyularının olduğu adada Helenistik, Roma ve Bizans yarıyıllarından kalma mimari enkazlar bulunmaktadır. 

Maliye Bakanlığına ait 52 dönümlük adada sadece Kıyı Emniyeti ve Gemi Kurtarma Şirketleri Genel Müdürlüğü’nün deniz hakimiyet merkezi bulunmaktadır. Kefken Adası’nın batısında büyükçe bir balıkçı barınağı yer almaktadır. Cebeci’den Kefken Adası’na tekne ile 8-10 dakikada gidilebilmektedir. İsme acemi sualtı avcılarının uğrak yerlerinden bkocamandır. Adada zıpkın ile levrek ve kefal avlanabilmektedir. 

Cins: Manzara-GeziTurizm

Türü: Doğa Turizm

Nasıl Gidilir: Denizyolu ile gidilir.

Adres: Aldata, Kefken/Kocaeli

Harekât 41 Müsabakası Oyuncu Kadrosu Hakkında Ayrıntılar için bağlantıyı Ziyaret Edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın