Misafir Dizisi Gece Kim? Gerçek ismi
Misafir Dizisi Gece Kim? Gerçek ismi

Misafir Dizisi Gece Kim? Gerçek ismi

Misafir Dizisi Gece Kim?Misafir Dizisi Gece Kim?

FOX ekranlarında yayınlanacak olan Misafir Dizisinde Gece karakterini canlandıran oyuncu hakkı da detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

İlk tanıtım fragmanı izleyenler ile buluşan Misafir dizisinde rol alan oyuncular belli oldu. Dizinin yönetmenliğini  Arda Sarıgün yaparken, senaryoda ise Özge Aras imzası yer alıyor. İlk bölümü ile  4 Kasım Perşembe akşamı izleyenler ile buluşmaya hazırlanan dizide saat:20:00 de ekranlara gelecek.

Misafir Dizisi Gece karakterini canlandıran oyuncunun Gerçek ismi Hazal Kaya’dır. Gece karakteri dizide tramvatik bir çocukluk geçirmiş ve bir süre hafızasını kaybetmiş genç bir kadın rolünde dizide yer alacaktır. Erdem ile tanıştığında onun evine gitmek durumunda kaldıktan sonra Erdem ve çocuklarının  mutlu bir aile olması onu oldukça rahatsız etmiştir. 

Dizide Gece rolünü canlandıran Hazal Kaya 1 Ekim 1990 yılında Gaziantep ilinde dünyaya gelmiştir. Eğitimlerini İstanbul Bilgi Üniversitesinde  Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi bölümünde tamamlamıştır. Bir çok sinema ve dizide rol almıştır. Son olarak Pera Palas’ta Gece Yarısı isimli dizide rol almıştır. 

Misafir Dizisi Fece’nin dizide giyeceği kıyafetler ve elbiselerin marka model ve Fiyatı hakkında yorum alanında sorularınızı sorabilirsiniz. Misafir Dizisinde Çalan Müzikler hakkında bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Bir cevap yazın