Misafir Dizisi Çocuk Oyuncu Kadrosu Kim?
Misafir Dizisi Çocuk Oyuncu Kadrosu Kim?

Misafir Dizisi Çocuk Oyuncu Kadrosu Kim?

İlk kısmı ile bu akşam Fox tv ekranlarında izleyenler ile buluşacak olan Konuk Dizisinde rol alan ve  Buğra Gülsoy’un hayat verdiği  Erdem kişiliğinin çocuklarını canlandıran oyuncular hakkında ayrıntılara haberin devamından erişebilirsiniz. 

Misafir Dizisi Deniz Kim?

Konuk Dizisi Deniz Kim?

Konuk Dizisi Deniz Kim?

Konuk Dizisi Erdem’in oğlu Deniz kişiliğini canlandıran çocuk oyuncunun hakikat ismi Salih Demir Ural 2010 senesinde dünyaya gelmiştir. Rol aldığı projeler ise şunlardır. 

Her Şeye Karşın – 2020

Vatanım Sensin – 2017

Kaderimin Yazıldığı Gün Toprak 2016

Kara Para Aşk Yağız 2015

Misafir Dizisi Balım Kim?Konuk Dizisi Balım Kim?

Konuk Dizisi Balım Kim?

Konuk Dizisi Balım kişiliğini canlandıran çocuk oyuncunun hakikat ismi Zeyno Asya Orçin  2015 senesinde dünyaya gelmiştir. İlk dizi tecrübeyi Konuk dizisidir.  Zeyno Asya ORÇİN ’in babası İbrahim Orçin solist ve bestekardır. 

Misafir Dizisi Toprak Kim?Konuk Dizisi Toprak Kim? 

Konuk Dizisi Toprak Kim? 

Konuk Dizisi Toprak kişiliğini canlandıran oyuncunun hakikat ismi Emir Kaan Özkan 6 yaşındadır. Micro Production menajerlik firmasına bağlı çocuk oyuncudur. İlk dizi tecrübeyi Konuk Dizisidir. Toprak salçalı ekmekten başka bir şey yemeyen ve annesi gibi kimsenin yemek yapamayacağını düşünen birisidir.

Misafir Dizisi Gece'nin KüçüklüğüKonuk Dizisi Gece’nin Küçüklüğü

Konuk Dizisi Gece’nin Küçüklüğü

Konuk Dizisi Gece’nin ufaklığını canlandıran çocuk oyuncunun ismi  Beren Gençalp 11 Kasım 2011 senesinde İzmir ’de dünyaya gelmiştir. Sefirin Kızı dizisinde rol almıştır. İzmir Hoşu Menejerlik firmasına bağlıdır. 

Bir cevap yazın