Menajerimi Arayın Dizisi Dicle Gerçek ismi?
Menajerimi Arayın Dizisi Dicle Gerçek ismi?

Menajerimi Arayın Dizisi Dicle Gerçek ismi?

Menajerimi Arayın Dizisi Dicle Hakikat İsmi?

Menajerimi Arayın Dizisi Dicle şahsiyetini canlandıran oyuncunun hakikat ismi Ahsen Eroğlu 1994 senesinde Tekirdağ şehri Çorlu ilçesinde dünyaya gelmiştir. Star tv ekranlarında yayınlanacak olan uyarlama dizi Menajerimi Arayın Dicle rolünü canlandıran Ahsen Eroğlu hakkında detaylar aşağıda…

Menajerimi Arayın Dicle Kim? 

Ay İmal İmzalı dizi yakında Star ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin ana kişiliklerinden birisi olacak olan Ahsen Eroğlu dizide Dicle rolü ile ekranlara gelecek. Dizinin orjinali Call My Agent adlı dizidir. Dizinin ana mevzusu  menajerlik işletmesinde alana gelen olaylardır. 

Menajerimi Arayın Dizisi Dicle Gerçek ismi?Menajerimi Arayın Dizisi Dicle Hakikat İsmi?

Menajerimi Arayın Dizle rolünü canlandıran Ahsen Eroğlu 27.10.1994 tarihinde  Tekirdağ şehri  Çorlu ilçesinde dünyaya gelmiştir. Akrep burcu olan hoş oyuncu Ege Ünivesitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Mektebi mezunudur. Tiyatro ile ilgilenen oyuncu  Yedigün ve Tadım reklamlarında oynamıştır. 

Bir Çağdaş Habil Kabil Hikayesi adlı dizi ile kariyerine başlayan oyuncu daha sonralarda  Muhteşem Asır Kösem dizisinde oynadı. Anne dizisinde canlandırdığı  Duru rolü ile beğenilen oyuncunun  instagram hesabı ; https://www.instagram.com/ahseneroglu22/?hl=tr dır.

Oyuncunun Rol Aldığı Diziler 

Bir Çağdaş Habil Kabil Hikayesi- Zehra,
Muhteşem Asır Kösem- Meleki Hatun,
Anne- Duru Gümüş,
Kızlarım İçin- Suna Yılmaz,
İstanbullu Gelin- Yaz Boran,
Kuzgun- Kumru Cebeci rollerini canlandırdı.

Menajerimi Arayın dizisi Dicle‘nin giydiği giysi ve elbiseler ile taktığı aksesuarlar hakkında balakaları vipdizi.net sitemizde bulabilirsiniz. Dizle rolü ile yeni dizide izleyeceğimiz Ahsen Eroğlu hakkında yorum bvefatından düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz. 

Bir cevap yazın